2733
2739
عنوان

اینایی که مشکل مالی دارن...

| مشاهده متن کامل بحث + 3097 بازدید | 87 پست
عزیزم منی که اینا رو گفتم خودم از ته شهر اومدم بالا درس خوندم جون کندم خانوادمو تغییر دادم همسن خو ...

من هم عین خودت درس خوندم عقاید خانوادمو تغییر دادم مجردم ولی تفریحاتمو کردم. کار کردم. و با ادمای چیپ رفت و اند نمیکنم. و مطمئنم شریک زندگیم دو لول از خودم بالاتر ...

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
اسی جان ما هم اول زندگی چیزی نداشتیم ولی صبوری کردیم‌پس انداز کردیم  جفتمون کار کردیم و ساختیم ...

من نمیدونم چند ساله ازدواج  کردین ،ولی زمان من که خیلی فرق داشت، ما هم اول ازدواج هیچی نداشتیم با تلاش به همه چی رسیدیم ،ولی الان مطمئن م دو تا جوون دقیقا با همون شرایط ما ،یعنی تلاش جربزه ی شوهرم، تلاش و قناعت من‌،عمرا نمیتونن به چیزی برسن،چون شرایط جامعه خیلی فرق کرده 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

همه حق ازدواج و بچه دار شدن دارن. وقتی خواستگارهای یه دختر همه تو یه رده مالی هستن  نمیتونه من ...

خود دختر میتونه در شرایطش تغییر ایجاد کنه 

یه کم بالاتر گفتم با هنر و کار و تحصیل میشه تمایز ایجاد کنیم بین خودمون و شرایط معمولی یا بدی که ب خاطر خانواده یا محیط درگیرشیم

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
من دهن قسمت و میبندم تا الان موفق شدم .. من بزرگ خانوادم ک پدرم باشه فوت شده.حامی ندارم اگر نتون ...

هر چی بگی من باز هم قسمت بر همه ی اینا غالبه بنظرم 

یعنی اگر ان شالله یه ازدواج موفق کردی همون قسمتت بوده

2728
دیگع الان دولتی سخت شده ، من خودم دهنممم سرویس شد ، جز خودم و دو سه مورد دیگع ، همه دوستام خصوصی هست ...

انشالله به لیاقتاشون برسن♥♥♥♥

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
چرا میگید نمیشه ازدواج نکرد؟  به نظرتون تجرد بدتر از بدبخت کردن یکی دیگه و شب و روز استرس و غص ...

خوب ازدواج میشه یه محرک برای تلاش تا کی خونه پدر و مادر مفت بخورن بخوابن😁

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔

خوب بجای اینکه کلا بگیم دختر با پسر کم پول ازدواج نکنه بهتره بگیم دختر هم کارکنه و با همدیگه زندگیشونو بسازن.

بنظرم ازدواج حق هر فردیه.

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...
میدونی عزیزم این حرف هایی رو که خود شما داری میزنی تا زمانیه که عاشق نشدی یا شریک زندگیت هنوز سراغت ...

اتفاقا خودم انتخابمو کردم حالا اگه وقت کنم یه روزکامل جریان خودمو مینویسم

من از اون منطقیام که عشق رو نمیفهمن😂🤦🏼‍♀️

2740
من دهن قسمت و میبندم تا الان موفق شدم .. من بزرگ خانوادم ک پدرم باشه فوت شده.حامی ندارم اگر نتون ...

خدا رحمت کنه پدر بزرگوارتون رو ، یادت باشه خدا از پدر و مادر برای آدم مهربان تره از خودش کمک بخواه حتما کمکت میکنه ، ان شالله ازدواج موفقی داشته باشی

بعضی ها واقعا دست خودشون نیست من بشخصه با زور فحش خاهرو مادرم رفتم انقدر فشار گذاشتن روم هی گفتن ترش ...

خیلی ناراحت شدم

و خیلی متاسفم که برات این چیزها رو یادآوری کردم

اون خانمایی هم که شرایط مالیشونو گفتن مطمئن باش راضین وگرنه میرفتن سرکار و درامد ماهیانشون دوبرابر میشد و رفاهشون  هم بالطبع بیشتر میشد.

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...
چرا میگید نمیشه ازدواج نکرد؟  به نظرتون تجرد بدتر از بدبخت کردن یکی دیگه و شب و روز استرس و غص ...

یه چیزجالب بهت بگم

یه خواستگارداشتم یه کارمندمعمولی بودووضع مالی خانوادش زیادخوب نبودوالدینم ردش کردن

شوهرم ازخانواده ای بسیارثروت بودکه باکله قبولش کردن

حالافکرکن کمتراز6ماه هردواومدن خواستگاری

به اولی گفتن دخترمون میخواددرس بخونه

الکی

خلاصه

اولی کم کم پست اداریش رفت بالاهمزمان درسش روخونددکتراش روگرفت

الان یکی ازمدیرکل های استانمونه

وخداراشکریه زندگی لاکچری داره

وشوهرمن هرسال داره یه کارراه میندازه ورشکست میشه بعدی ووووو

حالاتابیادوارثشون تقسیم بشه اووووووه

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
خدا رحمت کنه پدر بزرگوارتون رو ، یادت باشه خدا از پدر و مادر برای آدم مهربان تره از خودش کمک بخواه ح ...

منم تنها امیدم خداست

بعد خودم.

اره  ولی من کار و فقط دولتی میدونم  ازاد وخصوصی اینده ای ندارند از اون طرفم نمیتونم با شخص ...

خب به نظرم عقیدت درباره کار رو اصلاح کنی به نفعته

منم جای خصوصی کار میکنم درآمدم خوبه همشون هم بد نیستن اتفاقا در موارد زیادی حقوق خصوصی ها بیشتره

فقط باید دقت کنی محیطش بد نباشه

2706