2737
2734
عنوان

اینایی که مشکل مالی دارن...

| مشاهده متن کامل بحث + 3097 بازدید | 87 پست
نمیدونم تا چند سالگی تو خونه پدر مادرت بودی اما از یه سنی به بعد دیگه واقعا باید مستقل بشی و زندگی خ ...

من هنوز خونه پدرمم

از نظر مالی مستقلم یعنی خرج خودمو درمیارم

آدم شاغل شه خونه نمیمونه که با خانوادش اصطکاک داشته باشه و استقلال از جهات دیگه لازمش بشه

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
خب به نظرم عقیدت درباره کار رو اصلاح کنی به نفعته منم جای خصوصی کار میکنم درآمدم خوبه همشون هم بد ن ...

من شهرستانم

حقوقای خصوصی افتضاح نهایت یک تومن بدون بیمه.

ولی خب درست میشه

نمیخام  خیلی به اینده فکر کنم فقط برنامه ریزی میکنم

ولی فکر و خیال و اینا استرس بهم وارد میکنه

و نمیزاره خوب تصمیم بگیرم

ولی مطمئنم جواب تلاشمو میگیرم

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی جان ما هم اول زندگی چیزی نداشتیم ولی صبوری کردیم‌پس انداز کردیم  جفتمون کار کردیم و ساختیم ...

مادر منم صبوری کرده ولی اوایل دهه هفتاد

الان صبوری جواب نمیده

از اول باید جدی بشینی فکراتو بکنی همه صفر و یکی شدن

من نمیدونم چند ساله ازدواج  کردین ،ولی زمان من که خیلی فرق داشت، ما هم اول ازدواج هیچی نداشتیم ...

صحبت شما متین الان واقعا سخت تر شده ولی متاسفانه توقع ها هم تصاعدی بالا رفته 

خدا شاهده من سر انگشتر بله برون اصرار داشتم نگین اتمی بگیرم همسرم میگفت نه باید نگین برلیان باشه خدا شاهده با اینکه شرایطم خوب بود خیلی دربند این چیزا نبودم  ولی الان میبینم مثلا دختر کارگر مامانم بهم زد با نامزدش سر خرید عروسی !!!!

یا حتی در مورد جهیزیه خدا گواهه هر چی پدرم داد من فقط تشکر کردم الان من کسی رو میشناسم که با کمک دیگران و پدر کارگر اصرار داره جهیزینه فلان یخچال ساید بگیره

بابا فتیله رو بکشن پایین همتشون برو ببرن بالا جوونن اینده مال اوناست

دیگه شرایط گرونی این مملکت کوفتی همینه چاره چیه

خوبه الان تو هر خانواده ای میری یه مشت جوون افسرده سن بالا خود درگیر ....... بعد همش میشینن میگن ازدواج چیه حالا برو از دلشون بپرس

بابا ادمیزاد نیاز به همدم و همراه داره 

با کم و زیاد میشه ساخت ولی با بی کسی نه

عمر نوح رو به پدر مادر که نمیدن ....

فقط باید دید تغیر کنه این داستان پول فرواووون و جهیزیه انچنانی و بریز بپااش و..... فقط مال این خراب شدست

جاهای دیگه دنیا وقتی عاشق هم میشن و امتخاب اصولی انجام میشه قدم میزارن تو زندگی و اینده رو میسازن به دور از تجملات کاذب

2731
هر چی بگی من باز هم قسمت بر همه ی اینا غالبه بنظرم  یعنی اگر ان شالله یه ازدواج موفق کردی همون ...

قسمت فقط یه کلمه است به نظرم

که از قدیم تو ذهن مردم جاافتادبرای پوشوندن بدشانسی ها یا اتفاقاتی که عقلشون اون لحظه از درکش عاجز بوده

تفسیر منطقی نداره

یه چیزجالب بهت بگم یه خواستگارداشتم یه کارمندمعمولی بودووضع مالی خانوادش زیادخوب نبودوالدینم ردش کر ...

امیدوارم به زودی شرایط همسرتون تغییر کنه

به اون خواستگار فکر نکنید دچار دلزدگی نشید

2738
صحبت شما متین الان واقعا سخت تر شده ولی متاسفانه توقع ها هم تصاعدی بالا رفته  خدا شاهده من سر ...

اره درست میگین شما ،اگه بخوان سر این جور تجمل گرایی ها ازدواج شون عقب بندازن ،واقعا دیوانگی ه ،،مگه چند بار یه دختر ۲۵ ساله میشه ۳۰ ساله میشه  یا پسر فرقی نداره ،وقتی سن طلایی آدم بگذره دیگه گذشته بر نمی گرده

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
امیدوارم به زودی شرایط همسرتون تغییر کنه به اون خواستگار فکر نکنید دچار دلزدگی نشید

ممنون عزیزم

ان شاءالله 

میخوام فکرنکنم اماهرروزاخباراستانمون نشونش میده

میخوام اخبارنبینم 

اماشوهرم طرفداراخبارازنوع استانیشه

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
مادر منم صبوری کرده ولی اوایل دهه هفتاد الان صبوری جواب نمیده از اول باید جدی بشینی فکراتو بکنی هم ...

من نگفتم بشینن و فقط صبوری کنن

گفتم تلاشم بکنن

توی پست اخرم بیشتر توضیح دادم لطفا بخونش

ببین من صمیمی ترین دوستم همه خواستگاراشو رد کرد چون با  استاندارد مالی که تو ذهنش داشت نمیخوندن سالها اومد و رفت و اون فقط رد کرد توی این سالها خواهر برادراش رفتن سر زندگی پدرش رفت به رحمت خدا مادرشم پیرتر و مشکلدارتر شد ...... الان مشت مشت قرص اعصاب تنهایی بی کسی و حسرت جوونی که دیگه بر نمیگرده ....

البته لطفا استباه برداشت نکنید من نمیگم ازدواج با هر کسی م" میگم اگر خواستگار ادم درستیه اهل تلاشه و حسی بهش دارین فقط بخاطر اینکه پولدار نیست رد نکنید وازد زندگی بشید خودتونم تلاش کنید صبر کنید و بسازید

متاسفانه الان دخترا خیلی زیادخواه شدن حالا اصلا عروسی نباشه یا مختصر باشه چه عیبی داره باید طرز تفکرجوونا عوض شه

خدا شاهده الان دختر دایی من اصلا عروسی نگرفت فقط رفت اتلیه و لباس پوشید همسرش دانشجو بود بیکار ولی پر تلاش و ادم حسابی جفتشون تلاش و فعالیت مهاجرت کردن الانم هزار ماشالا زندگی خوبی دارن حتی من یادمه پسر پول نداشت یه تیکه طلا بخره دختر داییم رفت سرویس تیتانیوم خرید به خامواده خودشم نگفت

اره درست میگین شما ،اگه بخوان سر این جور تجمل گرایی ها ازدواج شون عقب بندازن ،واقعا دیوانگی ه ،،مگه ...

دقیقا 

من واقعا پسر دخترای سن بالای اطرافمو میبینم براشون غصه میخورم چه اونایی که پاک موندن و تو تنهایی دارن میسوزن و تن به رابطه دوستی نمیدن چه اونایی که تو رابطه میرن و خودشون و عمرشون رو به فنا میدن واسه هیچی و یه رابطه بی تعهد خصوصا دخترا که اخرش اونا قربانی هستن تو این رابطه های بی سر و ته