2737
2734
عنوان

چرا شوهرم اینجوری کرد😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 53 پست

وای اون کاری که خواهرت گفته رو نکنیا من همسرم دقیقا مث همسر شماست همیشه هم میزاره ولی وقتی خودش خونس نمیزاره میگه منو میخوای تنها بزاری احتمالا همسرت دلش نمیاد تنها بمونه خونه بدون شما 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرت راست میگه

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️
2728
وای اون کاری که خواهرت گفته رو نکنیا من همسرم دقیقا مث همسر شماست همیشه هم میزاره ولی وقتی خودش خونس ...

نه خودش خونه نیست سرکاره

🌹خدایا، آدم های خوب سر راهم قرار بده🌹
2738
روش دوم همیشه جواب میده

نه من به شوهرم میگم‌میخوام برم فلان جا میگه از کی تاحالا 😐 ولی وقتی اجازه میگیرم همیشه اوکی میده 

هروقتم نده اینقد چت میکنم که میگه برو 

هروقتم دلش نیس برم میگه اگه الان بهت بگم نه میخوای دیوونم کنی دیگه پاشو برو بعد دیگه خودم میگم باشه اگه راضی نیستی نمیرم بعد خودش میگه نه برو اوکیه 😐

فرشته های کوچولوی من ...
خودش نیست سر کاره

وا بس چرا نمیگذاره بری 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

بالاخره باید اجازه بگیری ،هندونه میزاری زیر بغلش که یعنی نظرت برام خیلی مهمه

خواهرتم اشتباه میکنه. توکه شوهرت اجازه میده همه جا بری پس الکی خودتو توی دعوای بیخودی سر اینکه چرا ازش اجازه نگرفتی و جایی رفتی نکن.

حالا یه بار اجازه نداده هاااا بگو باشه عزیزم نمیرم به دوستاتم بگو نمیتونم بیام و قدرت نهههه گفتن رو یاد بگیر