2737
2734
عنوان

چرا شوهرم اینجوری کرد😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 53 پست
نه خودش خونه نیست سرکاره

شاید یه دلیلی داره منم همسرم میگه نه پیله نمیکنم بعضی وقتا میگه من دلم شور میزنه بااینکه اصلا گیر نمیده بهم حتی با دوستام رفتم شمال دوبار بهش گفتم گفت باشه برو مطمئن باش نگرانه یا یه دلیلی داره برا خودش باهاش بد رفتار نکن که کلا بد بشه باهات بعضی وقتا باهمین چیز کوچیک شکراب میشه رابطتتون 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب دورهمی؟؟؟؟؟؟؟😐😐😐😐😐 من حتی جرعتم نمیشه فکر کنم به این موضوعه چه برسه به اینکه به شوهرم بگم

اخه چرا؟ خیلی چیز طبیعیه یه عده خانومای باشگاهیم میریم رستوران یا کافیشاپ یه چیزی میخوریم کلی میخندیم روحیه عوض میشه و میایم خونه

🌹خدایا، آدم های خوب سر راهم قرار بده🌹
2731
شاید یه دلیلی داره منم همسرم میگه نه پیله نمیکنم بعضی وقتا میگه من دلم شور میزنه بااینکه اصلا گیر نم ...

باشه عزیزم ممنون از راهنماییت

مگه میشه؟ یعنی همیشه توی خونه ای؟

کجای کاری بعضیا اینقدر بددلن میگن خونه مامانتم خودت تنها نباید بری حالا واسه یه بار اجازه ندادن میخوای زندگیتو آشوب کنی.

به نطرم نظرسنجی میزاشتی که نری یا حرف خواهرتو گوش بدی و بری😐

میفهمیدی 70-80درصد میگن نرو

2738
باشه عزیزم ممنون از راهنماییت

بخدا همسر من شما بقیه خیلی خوبن ادمایی دورمن که بچه دارن زن یساعت میره بیرون شوهره به فحش میکشه زنرو⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
  مگه میشه؟ یعنی همیشه توی خونه ای؟

آره بخداااا مگه با خودش بیرون برم....بعد خونوادش خیلی آزادنااااا ولی این اینجوری شده بهش میگم مامانتو نگا همش میگرده میگه اون زشته واسمم مهم نیس😑😑تو هم خوشگلی هم پاکی میگم چه ربطی داره انگار همه منتظرن بیفتن دنبال من حتما به من اعتماد نداری میگه به تو اعتماد دارم به هم جنس خودم اعتماد ندارم........البته خدایی خودش وقتی خودش خونس انقد منو میگردونه که خودم خسته میشم اصلا دلم نمیخواد بدون خودش هیچ جا برم منم دیگه عادت کردم

آره بخداااا مگه با خودش بیرون برم....بعد خونوادش خیلی آزادنااااا ولی این اینجوری شده بهش میگم مامانت ...

چند وقت باهمید کلا یا چند وقته ازدواج کردی 

کجای کاری بعضیا اینقدر بددلن میگن خونه مامانتم خودت تنها نباید بری حالا واسه یه بار اجازه ندادن میخو ...

من که نمیرم امشبو

فقط خواستم بدونم چرا اینجوری کرد این دفعه

چقدر سخت چجوری میتونن با همچین ادمی زندگی کنن. من از اول عقد حق طلاق و حضانت بچه نداشتمو هم گرفتم از ترس😂😂😂😂

چند وقت باهمید کلا یا چند وقته ازدواج کردی 

یه مدت در حد پیام بازی دوست بودیم که اونم هم مامانم میدونست هم مامانش چون پسر خاله خودمه....بعد ۶ ماه نامزد بودیم الانم که حدودا سه ساله ازدواج کردیم ....از بس بی غیرت بود تو فامیل اسمش در رفته بود الان همه تعجب میکنن از رفتاراش همه میگن چون خیلی دوست داره اینجوره 

یه مدت در حد پیام بازی دوست بودیم که اونم هم مامانم میدونست هم مامانش چون پسر خاله خودمه....بعد ۶ ما ...

اره از دوست داشتن ولی فک کردم تازه ازدواج کردی که گیر میده من با همسرم دوست بودم گیر میداد بهم تو مخ میرفت الان دیگع کلا کاری نداره باهام برادرشوهرام بهش میگن بی غیرت بازی درمیاری 😕😒 اونم میگه باید مثل شماها زنمو خونه حبس کنم کلفت خونم بشه ازدواج کرد حق زندگی نداره😒😒😒

همیشه خداروشکر میکنم مث خانوادش نیست حتی یه درصد 

دورهمی دوستانه و سالم باشه مشکلش چیه؟

شب؟؟؟؟؟

اونجوری که مشکلی نداره اتفاقاً خودش میرسوندم میاد دنبالم 

خیلی وقتا هم همراه میاد😀

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢