2737
2734
عنوان

سقط جنين

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 140 پست
اره دوستم هم همينو ميگه، اخه شوهرم دوستم داره ولي خيلي تنها مونده اونم، كم اورده و ميترسه

میشه بگی ازچی میترسه؟خانوادش اعدامش میکنن؟

لطفاهرکی تونست واسه شادی روح بابام یه صلوات یا فاتحه بفرسته😭🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه جالب من فکرکردم من فقط بدون اجازه عقد کردم خخخ

بیا بغلم 🙌😂🌹

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2738
عزیزم شوهرت زن دیگه ای داره ؟

اره بعد از ازدواج ما بااون ازدواج كرده به خاطر فشار خانواده، به خداا اصلا نه توقعي دارم نه چيزي، همه شبها تنهام ، تو اين ٩ سال يه بار مسافرت رفتم باهاش ، اصلا به زندگيش كاري ندارم ، حتي راضي شدم ازدواج كنه

صيغه ام ، كجا برم اخه، بدون اجازه خانواده خودم و اون ازدواج كردم، الان تنهاي تنها موندم

متوجه شدم ...اصلا نترس خودتم نباز 

بچه هم شناسنامه میگیره هم نفقه ...

محکم باش ...گریه زاری هم نکن 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2706