2737
2734
عنوان

سقط جنين

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 140 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا 😮 منم بی اجازه خانواده شوهرم ازدواج کردم 🙌 گوه اضافه میخورن بخوان دخالت کنن 😕 .... شش ماه ...

ايكاش سركاري بود، از صبح داره گريه ميكنم، نمي دونم چيكار كنم، دوستم ميگه مقابل شوهرت وايسا و قبول نك

2731
آره خب فقط سه ماه دیگه مونده بیاد بغلش  بخدامن اینقد حسرت بچه ی سالم رو میخورم ک فقط خداازدلم خ ...

انشالله ک خدا بهت میده

من دوتا بچه هام زود دنیا اومدم هفته ۳۵ و ۳۶

به من چه هان

ینی چی دختر چه زود دنبال دکتر هم گشتی به اونا چه ربطی داره اگه واقعا شوهرت هم طرف حرف اوناست باید بگم شرف داره که ازش جداشی و خودت دخترت رو نگه داری جدا از گناه سقط جنین اصلا ربطی به اونا نداره که بخوان اظهار نظر کنن 

مگه اینکه کلا از شما خوششون نمیاد که میخوان جاپاتو محوم نکنی چه عوضی به خودت مسلط باش گلم انشالله درست میشه

2740
وا 😮 منم بی اجازه خانواده شوهرم ازدواج کردم 🙌 گوه اضافه میخورن بخوان دخالت کنن 😕 .... شش ماه ...

چه جالب من فکرکردم من فقط بدون اجازه عقد کردم خخخ

آرزو کنمت؛براورده شدن بلدی؟؟؟🤗
ب شوهرت بگو نمیخوایش میزارم بدنیا میاد ازت جدا میشم غلط کردن برو شکایت کن

اره دوستم هم همينو ميگه، اخه شوهرم دوستم داره ولي خيلي تنها مونده اونم، كم اورده و ميترسه

انشالله ک خدا بهت میده من دوتا بچه هام زود دنیا اومدم هفته ۳۵ و ۳۶

ممنونم گلم باردارم میترسم بازم سقط بشه مثل قبلیا

لطفاهرکی تونست واسه شادی روح بابام یه صلوات یا فاتحه بفرسته😭🖤
ايكاش سركاري بود، از صبح داره گريه ميكنم، نمي دونم چيكار كنم، دوستم ميگه مقابل شوهرت وايسا و قبول نك

عزیزم شوهرت زن دیگه ای داره ؟

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
ینی چی دختر چه زود دنبال دکتر هم گشتی به اونا چه ربطی داره اگه واقعا شوهرت هم طرف حرف اوناست باید بگ ...

گناه چیه بابا بچه ۶ ماهه کامله اماده دنیا اومدن مگه میشه کشتش.ی ماهمه میخوام سقط کنم دارم سکتع میکنم

به من چه هان
2706