2733
2739
عنوان

کی شوهرش عصبیه؟توروخدا بیایددد کممکککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 1205 بازدید | 70 پست
اگر خانمها منو خفه نمیکنن باید بگم شاید بستگی به مزاج و ذائقه داره  ممکنه صفرای بدنشون بره بال ...

عزیزم منم قبول دارم مزاج اثر داره ولی فقط یه کم بهتر میشه تربیت خانوادگی هم مهم.مزاج پایه را هم نمیشه تغییر داد

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
کی گفته بابا چرا دوزشو زیاد میکنید😐😐از شوه. من عصبی تر نیست تو دنیا ولی اینجوری ک میگیم نیست..این ...

لطفا مردم رو ننداز تو چاه ...زندگی با مرد بد واقعا پیرت میکنه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باادم عصبی ازدواج نکن چون هیچی حالیش نیست شوهرمن عصبی نبود یکی از فامیلای دورش فوت کرد اینم توقبرستون رفته بود جلو توی قبرو دیده بود انگاری سینمابوده 😏ازاون موقع مشکل قلبی وعصبی گرفته قرص میخوره بعضی وقتا قاطی میکنه 😐

2731
عزیزم منم قبول دارم مزاج اثر داره ولی فقط یه کم بهتر میشه تربیت خانوادگی هم مهم.مزاج پایه را هم نمیش ...

اینم درسته 

ولی به نظرم شوهری که به هیچ طریقی درست نشه 

نه با محبت 

نه با مهربونی 

نه با دارو 

نه با بی خیالی 

باید نصفه شب تو خواب خفه کرد کشت

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
لطفا مردم رو ننداز تو چاه ...زندگی با مرد بد واقعا پیرت میکنه

مرد بد جمع کلی از (خسیس.بدبین.شکاک.دست بزن دار.خاعن.عصبی ....)هست عزیزم...ایشون گفتن عصبی هست منم میگم شوهر منم عصبیه بالاخره اون ادم عصبی هم نیاز ب زندگی داره یا ن...بعدم هنوز ن ب داره ن ب باره...یکم حرف بزنید باهاش ببینید چجوریه عصبانیتش در چ حده

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام
2738
مرد بد جمع کلی از (خسیس.بدبین.شکاک.دست بزن دار.خاعن.عصبی ....)هست عزیزم...ایشون گفتن عصبی هست منم می ...

باشه.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
همسر من گرسنه ک میش خیلی عصبی میش😂سکوت میکنم سیر ک شد شرمنده میش خودش

دقیقاشوهرمنم😂

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2706