2733
2734
عنوان

نی نی خواهرشوهرم به دنیا اومد 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2644 بازدید | 134 پست
سایز فولیت چن بود عزیزم ک گفتن تنبلی داری؟

سایز فولی رو نمی دونم 

راستش دکتر توی سونو بهم گفت تنبلی داری

قرص داد 20 عدد شبی 2 تا خوردم بعدشم گفت از این تاریخ تا این تاریخ برای بارداری اقدام کن

من آمپول hcg نزدم که بخوام وسط سیکل برای سونو برم گفت اون برای مرحله بعد هست اگه باردار نشدی

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارک باشه ایشالا وسه تو خوش قدمه نذرش کن که خدا به تو هم یه بچه سالم و صالح بده بدو برو دیدنش بعد خ ...

خیلی دلم میخواد برم ولی اونا قم هستن من سمنان الان نمیشه برم ☹😢

2731
اره کلوموفین و لتروزول خوردم و آمپول زدم . ولی فقط دوبار دیگه نرفتم دکتر چون داروهاش حالمو بد میکرد ...

شاید خیلی استرس داری و مدام به این فکر می کنی که چرا باردار نمیشی باید یه مدت بیخیال بشی

باور کن اگه بی خیال بشی خیلی زود حامله میشی

دختر خاله من کیست آندومتر داشت دکتر 3 دوره بهش لترزول داد باردار نشد.

کلا بیخیال بچه شد و فقط میگفت توی نزدیکی هام جلوگیری نمی کنم بعد از 2 ماه باردار شد طبیعی بدون دارو

سایز فولی رو نمی دونم  راستش دکتر توی سونو بهم گفت تنبلی داری قرص داد 20 عدد شبی 2 تا خوردم ب ...

من سایزم ۱۳ بود بهم گفتن کمه برا بارداری اما گفتن تنبلی نداری

ولی هنوز ب دکترم نشون ندادم

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
من سایزم ۱۳ بود بهم گفتن کمه برا بارداری اما گفتن تنبلی نداری ولی هنوز ب دکترم نشون ندادم

خب باید تخمک هات رو تقویت کنی

میتونی از طب سنتی کمک بگیری

اگه متخصص خوب توی شهرتون داری برو بهت داروی تقویت تخمک میدن

ناراحت نباش منم خواهرشوهرام باردار شدن زاییدن منم رفتم دیدمشون اونا هم شمادت کردن برام ناراحت نباش

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
درکت میکنم  با تمام وجودم  من ده ساله این حس و دارم  الانم   انتقال دادم رو ...

عزیزم قربون دلت برم من امضاتو خوندم بغض کردم انشاالله به حق مهربانی خداوند همین ماه هر کی بچه میخواد خدا دامنشو سبز کنه تو هم تو جمع اونا الهی آمین

من به دنیا و قانونش کاری ندارم وجود بچه هام یه دنیاس👧👦