2733
2734
عنوان

نی نی خواهرشوهرم به دنیا اومد 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2644 بازدید | 134 پست

استارتر نظرار و نخوندم اما همچین درد دلایی این جا نکن من یه بار کردم مثل سگ پشیمونم بعضیا جنبه ندارن که یا دلت و بیشتر میشکنن یا تو هر تاپیکی پاچه میگیرن ازت بعضیاام خوش حال میشن بچه دار نمیشی و نفرینت میکنن دیدم که میگم😊

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

انشاالله که به زودی زود مامان بشی گلم درکت می کنم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنبلی داری ی مشکل شوهرته؟؟د یک سال خود دکترا میکن طبیعیه

من فقط دوبار دکتر رفتم گفت فولیکولم ریزه با دارو شد ۱۵ . بعد دیگه نرفتم تا ماه قبل همینجوری رفتم سونو دادم دیدم هم کیست ندارم هم فولیکولم بدون دارو شده ۱۹ . خوشحال بودم ولی نشد . 😢😢😢😢

2728
غصه نخور باردار میشی من یادمه 4 سال پیش حاملگی پوچ داشتم و خواهرشوهرم بعد از یک ماه زایید حتی رفتم ...

سایز فولیت چن بود عزیزم ک گفتن تنبلی داری؟

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
2738
تا حالا برای باردار شدن دارو خوردی مثلا قرص لتروزول خوردی

اره کلوموفین و لتروزول خوردم و آمپول زدم . ولی فقط دوبار دیگه نرفتم دکتر چون داروهاش حالمو بد میکرد عصبی شده بودم . ماه قبل خودم رفتم سونو فولیکولم بدون دارو شده بود ۱۹ ولی نشد . 😢😢😢

جایی ک من میخوام انجام بدم هزینه ی تخمک کشی و انتقالش دویست تومن شده البته گفتن طرح موقت هستش.هر امپ ...

به امید خدا ان شاءالله که یه نی نی سالم و خوشگل بیاد بغلت 🌷

2706