2733
2739
عنوان

بارداری ناخواسته

| مشاهده متن کامل بحث + 1734 بازدید | 134 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

استاتر خدا خیلی دوست داره که با مراقب بودن خودت بازم یه نی نی بهت داده،،میدونی خیلیا انتظار همچین روزی و میکشن؟اینکه یه روز ازمایششون و بی بی چکاشون مثبت شه؟؟! از جمله خودم😔میدونی چقدددد دارم حسرت میکشم؟چقد میگم این ماه باردارم و نمیشه؟ناشکری نمیکنم خداروشکر ولی یجورایی ناامید شدم😔😔،،انشالله دوره ی بارداریتو به خوبی و خوشی تموم کنی،یه نی نی سالم و صالح خدا بهت بده،،اگه میشه برا منم دعا کن😔😔

روز ها،،،،ماه ها،،،،ساعتها،،،،ثانیه هاااا،،همینطور داره میگذره امااااا😔😔😔😔😔دریغ از اینکه یه چیزی میخوام و نمیشه،،،خدایاااا همینجور روزا داره میگذره نمیخوای بهم نیم نگاهی کنی!!!!!!؟؟؟؟😔😔😔اینجا روی زمینت یکی هس که دلش خیلی گرفتهههه،،دلش یه معجزه میخواد،یه نگاه از طرف توووو،میشه بهم نگاه کنی و این ماه بشه همون چیزی که من میخوام!!!!!!؟؟خدایااااااا فقط یه معجزه،یه هدیه،یه لطف،خواهش میکنم ازت😔😔🙏🙏🙏😔😔😔،،،میشه برا نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستی!!؟؟ممنون❤  ،،،،،،خدایااااااا داره به یسال نزدیک میشه،یه ماه دیگه میشه یسال که منتظر نی نی ام نمیخوای بهم نگاه کنی؟؟؟!!!!😔😔بخدا خستممممم دارم فکر میکنم نکنه نازا هستم،خدایاااا تو رو به بزرگیت قسم میدم این ماه هدیه بهم بده،همش دارم روزا رو میشمارم،،هی میگم این ماه حتما مامان میشم ولی.....😔😔😔خدایاااااا نگام کن.خواهش میکنم ازت😔😔💔 خدایاااااا یسال شد و ندادی💔😔خواهش میکنم ازت بهم نگاه کن،توروبه بزرگیت قسم میدم بهم نگاه کن،خواهش میکنم😔😔💔💔💔💔💔🙏🙏خدایاااااااا شکرت بخاطر هدیه ای که دادی،ممنونمممممممم،مرسی بابت معجزه ات ممنون که لایقم کردی یه دنیاااااااا ممنون❤❤❤❤امروز بالاخره بی بی چکم مثبت شد ۱۳۹۹/۴/۲۰😍😍میشه یه صلوات مهمونم کنین؟؟!❤😍ممنون❤❤😍😍گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍😍نی نی قشنگم میدونم خداحافظ و مراقبته عزیز مادر💖انشالله به همین زودیا صدای قلب قشنگتو بشنوم عزیز مادر👶👶💖💖،،خدایااااااا کنجد کوچولومو به تو میسپارم🙏🙏💖💖💖😍😍😍👶👶👶خدایااا شکرت ممنونتم،امروز صدای قلب فندقیمو شنیدم خدایا هزاران مرتبه شکرت عاشقتم1399/5/9💖💖😘😘😍😍👶👶🙏🙏خدایا به موقع اش سالم بزار بغلم ممنون خدا جونم💖😘😍👶🙏امروزاولین سونو رفتم۹۹/۶/۱۵خداروشکرخوب بود خدایاجون ممنون😘❤خدایا شکرت❤
2738
شما تجربه داری؟ اخه روی تست نوشته بعد از ۳ دقیقه دور بندازید این هاله ها همه بعد از نیم ساعت اینا می ...

برا من چهار روز بعد موعدم هاله انداخت گفتم نیستم اما بی بی چکو دور ننداحتم فردا صبح دیدم دوتا خط پررنگه ازمایش دادم مثبت بود بعیده کاذب باشه

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
حالا با وجود دو تا بچه اگه مشکل نداشتم خیلی از این مهمان ناخواسته استقبال میکردم ولی دندون هام وحشتن ...

استارتر این بچه هدیه ی خداست عزیزم خودش همه چیز رو درست میکنه نگران نباش

❤خدا جونم بابت همه چیز ممنون❤
بلاخره خواسته خدابوده و نمعته هرچی صلاح برای پیش بیاد

منکه اگ بفهمم حاملم روزی هم دیوونه میشم هم سقطش میکنم چون دیگه بچه نمیخوام همشم از خدا میخوام دیگه بهمون نده

مامی بهار و بهراد  
منم مثل توام😂

من تستم مثبت بود بعد دوازده روز از موعدم ک گذشت انجام دادم الانم ک دوماه ازاخرین پریودم میگذره ولی میترسم

رَبَنا هَب لَنا مِن اَزْواجِنا و ذُرّیّاتِنا قُرّة اَعْیُن وَجْعَلْنا لِلْمُتّقینَ اِماما
برا من چهار روز بعد موعدم هاله انداخت گفتم نیستم اما بی بی چکو دور ننداحتم فردا صبح دیدم دوتا خط پرر ...

وااااای مرسییییییییی چقد خوشحال شدم

❤خدا جونم بابت همه چیز ممنون❤
2706