2737
2739
عنوان

بارداری ناخواسته

| مشاهده متن کامل بحث + 1734 بازدید | 134 پست
آزمایش بتا بده خودتو راحت کن  بی بی چک خاک برسر من بهش اعتماد ندارم

زنگ زدم ازمایشگاه گفت فعلا زوده باید دست کم یک هفته عقب بیفتی وگرنه ممکنه نیاز ب تکرار داشته باشی

❤خدا جونم بابت همه چیز ممنون❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استاتر خدا بهت لطف بزرگی کرده حواست بهش باشه 

خیلیا دوست دارن الان جای شما باشن

مبارک باشه

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2731

حالا با وجود دو تا بچه اگه مشکل نداشتم خیلی از این مهمان ناخواسته استقبال میکردم ولی دندون هام وحشتناک خرابن چند تاش عفونت کردن چن تایی رو باید عصب کشی کنم چن تاش رو هم بکشم کلا داغونم

زنگ زدم ازمایشگاه گفت فعلا زوده باید دست کم یک هفته عقب بیفتی وگرنه ممکنه نیاز ب تکرار داشته باشی

خب پس بزار چند روز دیگه برو عزیزم

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2738
خب پس بزار چند روز دیگه برو عزیزم

مرسی عزیزم باید همین کار و کنم مشکلم اینه ک همون لحظه هاله نمیندازه زمان میگذره بعد همین باعث شده حس کنم جواب هر ۵ تاش کاذب بوده

من یک روز عقب افتاد اول بی بی چک امتحان کردم یه هاله خیلییییی کمرنگ افتاد.همون روزم آزمایش دادم مثبت شد.آزمایش خیلی دقیق و زود نشون میده برو آزمایش بده

مرسی عزیزم باید همین کار و کنم مشکلم اینه ک همون لحظه هاله نمیندازه زمان میگذره بعد همین باعث شده حس ...

ایشالا که بارداری 😍😘🌹

اره  بارداری عزیزم.

شما تجربه داری؟ اخه روی تست نوشته بعد از ۳ دقیقه دور بندازید این هاله ها همه بعد از نیم ساعت اینا میفته خیلیم کم رنگه حس میکنم کاذبه نمیدونم اگه پریود شم خیلی غصه میخورم

2706