2703
2553
عنوان

بارداری ناخواسته

1734 بازدید | 134 پست

سلام دوستان من کاربر قدیمی سال88هستم ولی حالا متاسفانه هرکاری کردم نتونستم با رمز عبور قبلی وارد سایت بشم مجبور شدم از اول ثبت نام کنم .

متاسفانه چند روز پیش متوجه شدم که حاملم اصلا فکرشم نمی کردم چون دو تا قرص همزمان خوردم وهمه چیز رو رعایت کردم اما ....

با اجازه استارتر

بچه ها من ۳ روز از موعدم گذشته ۵ تا تست زدم همش ی هاله ی خیییییلی کمرنگ میفته ولی همون لحظه ایجاد نمیشه چند دقیقه بعد گیج شدم نمیدونم باردارم یا ن

❤خدا جونم بابت همه چیز ممنون❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با اجازه استارتر بچه ها من ۳ روز از موعدم گذشته ۵ تا تست زدم همش ی هاله ی خیییییلی کمرنگ میفته ولی ...

آزمایش بتا بده خودتو راحت کن 

بی بی چک خاک برسر من بهش اعتماد ندارم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2456
با اجازه استارتر بچه ها من ۳ روز از موعدم گذشته ۵ تا تست زدم همش ی هاله ی خیییییلی کمرنگ میفته ولی ...

هستید عزیزم

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️

خب استاتر مبارکه دیگه 

خدا خواست باتمام مراقبت ها بیاد تو دلت😍😍😍😍

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2714

ی هفته بعد بزن

رَبَنا هَب لَنا مِن اَزْواجِنا و ذُرّیّاتِنا قُرّة اَعْیُن وَجْعَلْنا لِلْمُتّقینَ اِماما
2706