2733
2734

پشيمون شدم اشتراك سه ماهه هم خريدم.حس ميكنم پولمو ريختم دور.خيليي ناراحتم☹️.اينجوري كه پول اينترنتم خيلي ميشه خو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اشتراک نمیگیرم,با نت معمولی بسته میرم,خودشم آنلاین نگا نمیکنم,با یکی از کیفیت های نه بالا نه پایین دانلود میکنم نگا میکنم,اینجوری به صرفه تره.

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍 پسرکوچولوی من,از اینکه خدا حکمتش رو با خواسته ی دل من یکی کرد و تورو بهم داد خیلی خوشحالم.دلم تیک تاک میزنه و لحظه شماری میکنه که تورو بغل کنه.زودی پیشم بیا...راستی خدای مهربونم به همه ی اونایی که دلشون بغل کردن فرزندشون رو میخواد,آرزوشون رو برآورده کن🙏🏻گناه داره زنی,حس مادری رو نچشه,🤰دلت نیاد که کسی تو دلش غم باشه💑....دوست دارم خدای مهربونم😘  
پس ٦٠ تومنم چي ميشه☹️☹️

60 تومن واسه فیلم   

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍
2738

بستگی به کیفیت فیلم داره

روی فیلم که رفتی بجای تماشا کنید،بالا سمت چپ یه تا گزینه داره یکی هست دانلوده اون رو بزن با کمترین کیفیت دانلود کن،بعد دیکه این فیلم تو فیلیموی خودت میمونه آفلاین خم میتونی ببینی 

ببین توایرانسل من بسته نامحدود یک ساعته بگیر 

فکر کنم سه هزار تومن باشه.

بعدش برو تو فیلیمو و تا میتونی دانلود کن.

بعدم افلاین بشین نگاشون کن 

در خیالات خودم،در زیر بارانی که نیست...میرسم باتو به خانه،از خیابانی که نیست...می نشینی روبرویم،خستگی در میکنی...چای میریزم برایت،توی فنجانی که نیست...باز میخندی ومی پرسی که حالت بهتر است؟باز می خندم که خیلی،گرچه می دانی که نیست...شعر میخوانم برایت،واژه ها گل می کنند...یاس ومریم می گذارم،توی گلدانی که نیست...چشم می دوزم به چشمت،می شود آیا کمی...دستهایم را بگیری،بین دستانی که نیست...وقت رفتن می شود،بابغض می گویم نرو...پشت پایت اشک می ریزم،در ایوانی که نیست...می روی وخانه لبریز ازنبودت می شود...باز تنها می شوم،بایاد مهمانی که نیست...

من آشنا دارم فلش میدم هر فیلم ایرانی میخوام برام می ریزه 1000 تومن می گیره. 

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

برای اینکه شما حجم فیلم ها رو در نظر نمی گیری

یه فیلم از ۵۰۰ مگ تا چند گیگ حجم داره

فیلم های دوبله بیشتر هم هست حجمش

شما اشتراک یه سایت رو می خری که از خدماتش استفاده کنی رفتی به مصرف اینترنتتون نداره

وقتی شما فیلم رو انلاین نگاه می کنین عملا اون حجم ۵۰۰ مگ تا چند گیگی فیلم داره از اینترنتتون می ره

برای همین هیچکس فیلم رو آنلاین تماشا نمی کنه

اگه ایرانسل دارین هشت تومن بسته ۱۵۰ گیگی (نامحدود) ۲ شب تا ۷ صبح بخرین

یه نرم افرار دانلود مثل ADM یا DAP هم تهیه کنین

قشنگ بشینین ۶۰ تا فیلم هفتاد تا فیلم با این بسته نامحدود شبانه دانلود کنین (خودتون هم لازم نیست بیدار بمونین، نرم افزار رو تنظیم کنین ساعت ۲ شروع به دانلود کنه تا ۷)

بعد خواستین بعدا فیلمارو ارشیو کنین یا پاک کنین

خلاصه به هیچ عنوان با بسته روزانه فیلم نگاه نکنین

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
برای اینکه شما حجم فیلم ها رو در نظر نمی گیری یه فیلم از ۵۰۰ مگ تا چند گیگ حجم داره فیلم های دوبله ...

ممنون عزيزم.آره اشتباهم اين بود كه فيلمو آنلاين نگاه كردم

2706