2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درظاهر سردن  ولی درواقع احساساتی ک دارن خییییییلی عمیق و شدیده فقط شاید بروزشون کم باشه

آره دقیقا

شوهر من خیلی احساساتش عمیقه به کسایی که دوسشون داره

ولی واقعا تو ابرازشون مشکل داره

ولی خوب واقعا وفادار ساده مهربون و حامیه

2728
درظاهر سردن  ولی درواقع احساساتی ک دارن خییییییلی عمیق و شدیده فقط شاید بروزشون کم باشه

دقیقا خودشم میگه میگه شاید نتونم حسمو کلا نشون بدم ولی همینقدریم که نشونش میدم واقعیه از ته قلبمه مثل خیلیا تظاهر نمیکنم

از چه نظر عزیزم 

ار همه نظر . عاشق سینه چاک.مهربون. صادق.خنده رو . خوش اخلاق .با گذشت .  البته این قطعی نیست که همه بهمن ماهی ها خوبن بگردی توش قاتل و جانی هم هست من یه نمونه شو گفتم.

وقتی ارزش ها عوض میشوند ، عوضی ها با ارزش میشوند.
آره دقیقا شوهر من خیلی احساساتش عمیقه به کسایی که دوسشون داره ولی واقعا تو ابرازشون مشکل داره ولی ...

دقیقا همینطورین

حالا من برعکس همش به شوهرم میگم چقدر احساسات تو سطحیه😥😥😥همش درگیریم باهم سراین مساله

2740

گرمن شدید.بیشترشون دوست دختردارن فراووووووون؛

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
دقیقا همینطورین حالا من برعکس همش به شوهرم میگم چقدر احساسات تو سطحیه😥😥😥همش درگیریم باهم سراین م ...

اتفاقا من تیرماهی هستم

احساساتم خیلی سر زبونمه

تو زندگی با شوهرم تعدیل شدم😃

دقیقا خودشم میگه میگه شاید نتونم حسمو کلا نشون بدم ولی همینقدریم که نشونش میدم واقعیه از ته قلبمه مث ...

اره همینطوره راست میگه

کسانی ک برخوردای کوتاه و سطحی داشتن بامن میگن به نظرخیلی ادم مغرور ک سردی میای 

بعد ک روابطمون بیشترمیشه و جلو میره میان بهم میگن ک اصلاااااا فکرنمیکردیم همچین ادمی باشی 

درموردت اشتباه فکرمیکردیم اصلا مغرور نیستی و خیلی هم مهربون و وفاداری

دقیقا همینطورین حالا من برعکس همش به شوهرم میگم چقدر احساسات تو سطحیه😥😥😥همش درگیریم باهم سراین م ...

من و اونم دقیقا با هم در تضادیم ☹

من ابان ماهیم خیلی انتقام جوام زودنمیبخشم دوس دارم همش پیش هم باشیم مدام با هم باشیم ولی شاید عاشق سینه چاکش نباشم ولی اون عشقش از درونشه