2733
2734
عنوان

خوشگل کنیم واسه عید

| مشاهده متن کامل بحث + 3129 بازدید | 221 پست
خخخخخخخ نه والا لابد زردچوبه زیاد ریختن....من یه قاشق ماست یه ذره زرد چوبه قاطی میکنم میزارم تا رو ص ...

دستت درد نکنه مرسی عزیزممم

منم شروع میکنم این کارو میکنم حتمااااا

زردچوبه الان یه دوست دیگه هم گفت به صورت زده با ماست سفید شده ولی چند جا خوندم اونایی که زردچوبه زر ...

نه

اول با زردچوبه میزنم

بعدشم دو دقیقه با اب تمیز مسواک میزنم

سفید شده دندونام

کاربری سوم منه      سعی میکنم دیگه زبونمو کنترل کنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهان راستی بچه ها اونایی که نمیتونن فعلا لیزر اینا کنن جای تیغ زدنو اپلیدی از پودر موبر استفاده کنن هم سفید میکنه به شدت هم بهتر از تیغه هم مثل اپلیدی یا موم انداختن و اپلاسیون استرس غده اینا در اوردن نداره

من زدم خیلی خوب بود بو هم نداشت

از کرم مو بر هم راحتتر و سریعتر بود

نه اول با زردچوبه میزنم بعدشم دو دقیقه با اب تمیز مسواک میزنم سفید شده دندونام

دستت درد نکنه امتحان میکنم من از این سفید کننده های دندان میزدم میگن به مینا دندون اسیب میزنه

2731
2738

کاشت چیه بابا توروقران ول کن کاشت مژه رو ی سرچ کن ببین حتی ی موردم نشده ک یکی کاشت مژه کنه مژه های خودش نریزه همه چی طبیعیش قشنگه روغنئ گرچکم اصن نزن من انننقققققققققققققد پشیمونمممممممممم مژه های من خیلی پر و بلند بودن جوری ک عینک نمیتونسم بزنم در این حددد بلند و زیاد بعد ی خریت محض  کردم رفتم لیفت مژه کردم ی کاری کرد همشون کج شدن خیلیاشون ریختن گرچک زدم انقدددد سنگین بود ک صب ک بیدار میشدم میدیدم باز دو سه تا ریخته رو صورتم دیگه پریروز رفتم تقویت مژه ی سریتا گرفتم گویا واقن معجزه میکنه دگ حالا دو روزه میزنم گفتن ی ماهه نشون میده کامل تاثیرشو ببینیم چی میشه دیگه

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
کاشت چیه بابا توروقران ول کن کاشت مژه رو ی سرچ کن ببین حتی ی موردم نشده ک یکی کاشت مژه کنه مژه های خ ...

منم یه مدت ریمل ضد آب استفاده کردم

مژه هام میریخت

از این تقویت مژه گرفتم خیلی خوب شده ، با یه ریمل انگار خط چشم کشیدم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
 وای خیلی خوب بودی عزیزم نه بابا کلا بعضیا دوس دارن انرژی منفی باشن

فدات عزیزم...

آره یه جوری حرف میزنن ک انگار مثلا از جیب اونا برداشتیم...واقعا هرکس داره خدا بیشترش بده اونیم ک نداره خدا بهش بده وقتی واسه همه خوشحال باشی و پر از انرژی مثبت مطمئن باش تاثیرشو تو زندگی خودتم میبینی❤

2706