2733
2734
عنوان

خوشگل کنیم واسه عید

3129 بازدید | 221 پست

سلام بچه ها

میخواستم برای عید ابروهامو فیبروز کنم

که گفتن یه چی جدید اومده نانو بروز که خیلی بهتره کسی تجربه داره؟ و اگه داره کجا رفته و چه قیمتی؟ من تهرانم یه جا هست میگه یکو 100

بعدش واسه مژه ... به نظرتون کاشت خوبه؟ یا میریزه؟ اینکه میگن روغن کرچک خوبه درسته؟ بزنیم تا عید بهتر میشه مژه هامون؟؟؟

کرم پودر دائمم پرسیدم همین جا که ابرو رو پرسیده بودم میگه 4 جلسه هر جلسه 800 که احساس کردم اصلا احتیاج ندارم چه کاریه بابا  

راستی کاشت ابرو هم پرسیدم میگن 4.500 کسی تجربه اونو چی داره؟ اون بهتره یا همین نانو اینا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کرم پودر دائم انجام ندی ها

بعد یه مدت پوستت داغون میشه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738

بجای اینکارا برو زاویه سازی صورت انجام بده 

کلی تغییر میکنی و خوشگل تر میشی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
نانو بروز دیگه چیه

یه چی مثل فیبروز ابرو که جدیدتره

میگن بیشتر میمونه و طبیعیتره و اینکه چون رنگاش سرب نداره باعث میشه ریشه ابرو تقویت هم بشه حالا خدا داند راست میگن یا نه

روغن کرچک رو چجوری بزنی مژه من یه بار زدم رفت تو چشم خیلی چشم میسوخت همون دقه پاکش کردم

با گوش پاک کن بزن بن مژه هات 

شب بزن و بخواب

کم بزن

من روغن فندق میزنم

کاربری سوم منه      سعی میکنم دیگه زبونمو کنترل کنم  
2706