2733
2734
عنوان

خانمهای وارد به غذای کودک

161 بازدید | 26 پست

سلام.صبحتون به نیکی.عزیزان من میخوام به سوپ دخترم اب قلم اضافه کنم.میشه لطف کنید بگید اب قلم رو چجوری درست کنم؟ چ نوع قلمی،گاو گوساله؟

تو زود پز یا قابلمه؟

پیاز و هویجم بریزم با هاش بپزه؟

منتظر تجربه هاتون هستم

لطفااااااااااااا

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
آب قلم گوسفند فقط استفاده کن قلم بذار بپزه چندتا دونه بعد فریزر کن هر دفعه یه تکه بنداز غذاش جو دوسر ...

ممنون بانو،بعد سرد شدن چربی روش رو بگیرم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همیشه برا دخترم سوپ درست میکردم یه تیکه ماهیچه گوسفند با یه قاشق جو پوست کنده و یه قاشق برنج ایرانی و یه قاشق دال عدس و یه پیاز خیلی کوچولو و یه سیب زمینی کوچولو و یه مقدار هویج میریختم و بعدش میکسش میکردم و بهش میدادم،خیلی هم خوشمزه و مقوی بود چون همه چی توش داشت 

2728

قلم گاو بگیر با قابلمه از صبح زود بزار بپزه بعد حتتتتتما صافش کن چون استخون ریز زیاد داره. هرچیش که اضافه اومد و نخاستی بریزش توی قالب یخ، ازین قالب تیکه تیکه ای ها. بعد بزار فریزر. هروقت ابگوشت یا سوپ درست کردی ۲ تا تیکه ازش بردار بنداز توی غذاش. البته  زیادم توی فریزر نگه ندار زود استفادش کن

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣

سلام صبحت بخیر عزیزم، قلم گاو یا گوساله رو یه بار بجوشون حدود ۵ دقیقه ابشو دور بریز بعد دوباره توقابلمه آب بریز بذار بپزه، اگر تو زودپز بریزی بهتره

در مورد کراتین مو سوالی داشتید تا جایی که بدونم جواب میدم

برو قصابی بگو قلم گاو یا گوساله میخوای بعد قلم ها رو بذار تو قابلمه اونقدر آب بریز که روی قلمو بگیره بذار دو سه ساعت یا بیشتر بمونه اونقدر که قلم ها تمیز شن و سفید .بعد آبشو خالی کن دوباره قابلمه رو پر آب کن توش پیاز و هویج و یکی دو حبه سیر اضافه کن بذار رو اجاق اولش حرارتو زیاد کن جوشید کم کم کن با حرارت کم هفت هشت ساعت بپزه تا روغنش در بیاد

من همیشه برا دخترم سوپ درست میکردم یه تیکه ماهیچه گوسفند با یه قاشق جو پوست کنده و یه قاشق برنج ایرا ...

ماهیچه میندازم سوپش منتها ی چند جا کفتن قلم هم خوبه

2738
قلم گاو بگیر با قابلمه از صبح زود بزار بپزه بعد حتتتتتما صافش کن چون استخون ریز زیاد داره. هرچیش که ...

مغز قلم که ریخت تو اب رو چیکار کنم؟

سلام صبحت بخیر عزیزم، قلم گاو یا گوساله رو یه بار بجوشون حدود ۵ دقیقه ابشو دور بریز بعد دوباره توقاب ...

ممنون بانو

برو قصابی بگو قلم گاو یا گوساله میخوای بعد قلم ها رو بذار تو قابلمه اونقدر آب بریز که روی قلمو بگیره ...

وا قلم رو سه ساعت بپزه بعد آبشو دور بریزه؟؟اون که دیگه خاصیتی براش نمیمونه همه خاصیتش با اون آعبی که میریزی از بین میره

قلم گوساله بگیر و تمیز بشور بریز تو قابلمه و ی پیاز رو ۴ تیکه کن و بنداز ،ابم بریز روش، درشو بزار و زیرشو کم کن تا چند ساعت ملایم بپزه وقتی حسابی پخته شد ، ابش رو از صافی رد کن  بزار خنک بشه بریز توی ظرف در دار و بزار تو فریز هر وقت خواستی غذا درست کنی ی قاشق ازش بریز تو غذا 

مغز قلم که ریخت تو اب رو چیکار کنم؟

معمولا نمیریزه ولی اون مغزا از توی صافی رد میشه چون نرمه. خودت با احتیاط جداش کن. پیازم بریز کلسیم داره فراووووون

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣
برو قصابی بگو قلم گاو یا گوساله میخوای بعد قلم ها رو بذار تو قابلمه اونقدر آب بریز که روی قلمو بگیره ...

ممنون.بچه ام تازه رفته هفت ماه،سیر اشکال نداره براش؟

2706