2737
2734
عنوان

بحث من و همسرم واسه یه وجب جا

1526 بازدید | 84 پست

سلام دوستان 

دیشب منو شوهرم بحثمون شد واسه رهن خونه،ما با خانوادش زندگی میکنیم و خیلی اذیتیم خیلی خانوادش اذیتم میکنن کل کارا خونه رو انجام میدم میپزم میشورم جارو و غیره رو انجام میدم و راضی نیستن...

حالا دیشب بهش گفتم دوماه پیش رفتی دنبال خونه گفتی نیست و بیکارم الان چندمورد هست بزار بریم تو هم دیگه کار پیدا کردی ،میگه ساکت شو هروز میای میگی خونه بگیر خستم کردی من دارم ازت فرار میکنم از بس بهم میگی دیگه نمیام خونه ...گذاشت گریه کنم بهش گفتم باشه از سگ کمترم اگه تو همین اتاق خونه پدرت نمونم بجهنم مادرت اذیتم میکنه بعدشم موهامو کشیدم و بعدشم خوابیدم

من حق زندگی ندارم مردا احساس ندارن..

خدایا منو از این جهنمـــــــی که درخانه مادرشوهر زندگــی کردند نجات بده خواهش میکنم

چه گند اخلاقه

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو هم کاراشون رو انجام نده 🙁

چه شوهر بد اخلاقی داری

😕

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2728

چرا از اول قبول کردی بری با خانواده ی شوهرت زندگی کنی؟

دیگه دوره ی این فردین بازی ها گذشته!

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2738

وای عزیزم 

اشکال نداره صبوری کن و بسپار ب خدا 

یا امّ البَنـینْ😢سالروز وفات شما تیکر میزنم تا زمانے کہ جوابمو بدے بہ حقِّ عبّـاسٺ🙏 میدونم دست رد ب سینم نمیزنے بہ حرمَٺ حُسَینٺ❤️ 🥀🥀🥀 تا حالا دیدے انگشتت رو بذارے کف دست نوزاد،چطورے محکم انگشتت رو میگیره!الـــــهے 6ماهـــــہ اَباعَبداللّه دستت رو همونجورے بگیره🙏❤️

من جای تو بودم میرفتم خونه بابام تا وقتی ی خونه اجاره کنه لوازم بچینه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین بگو میخوایی تو اتاق زندگی کنی و جدا بشی

غذات رو هم رو اجاق  خودت درست کن

کلا همه چیز رو جدا کن

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2706