2737
2739
عنوان

از توفع های بیجای خانواده شوهر کلافه شدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 2590 بازدید | 156 پست
اره خوبه اگر تیغت ببره و روت هم بشه به خانوادش بگی هر چند که پشت سرت ممکنه چرتو پرت بگن.اما جنگ اول ...

نه یجوری میگم بهشون برنخوره یا حرفشو میندازم بعد جلو مادرشوهرم به خواهرشوهرم میگم که نباید اینکارو میکردی و برادرشوهرم بچه داره و دستشون تنگه هرکسی کلی قسط و بدهی داره تو این اوضاع اونا معذب میشن گناه دارن.

با شوهرت صحبت کن بگو پول روز ب روز بی ارزشتر میشه

ب جای جمع کردن پول بیا طلا بخریم

فقط اندازه خرجیتون و ی کمم واس خرجای یهویی پول نگه دارین بقبه رو سکه بخرین

اینجوری دیگه پولی نمینونه واس بخشش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گوشی رو هم نمیرم. فکر کنم باردارم ازین ماه کلی خرج داریم اگه نی نی داشته باشم

پس جشن بگیر بهشون بگو هدیه بارداری بهت بدن. اگه تو دست مامانت اینا نیست خودت یواشکی بهشون کمک کن بعد قبل از جشن بگو مامانم اینا واسم انگشتر کادو گرفتن خخخخخ😁😁

2731
پس جشن بگیر بهشون بگو هدیه بارداری بهت بدن. اگه تو دست مامانت اینا نیست خودت یواشکی بهشون کمک کن بعد ...

اوووه بچه جاریم بدنیا اومد 500 بیشتر ندادن. گوسفندم خود برادرشوهرم گرفت. انقد خسیسن

اگه بهشون پولی بده کمتر میده و این که شما کمتر حرص و جوش میخورید که من دارم کار میکنم میریزم شکم ای ...

فکر نکنم مشکلشون پول من رو میدی شکم اونا باشه مشکلش ابنه که خانواده همسر فکر نمیکنن اینها اول راهن و نیاز به حمایت دارن و نه اینکه حالا ابنها واسه پیشرفت خانواده شوهره بدوون.....اونها بی پول و نیازمند نیستن  پر توقع و فقط به فکر خودن

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
2740

شوهرم هروقت پول قرض میخادفوری میزنگه ب داداشم ازمامانش وخواهرشم قرض میکنه ولی بهشون ازسودبانکی هم بیشترمیده میگه گناه دارن ولی پول داداشم 2سال پیشش بودی هزاری روش نذاشت وقتی خاست بده بهش من بهش گفتم حداقل سودبانکیشوبهش بده اونم کارگره نداره ولی داداشم گفت برش داربراخودت سودوشوهرمم ب من پولی نداد😑الانم بچه خواهرش زنگ زده من دوچرخه میخام هروقت میریم خونشون براش همه چی میگیره شوهرم .یابرابرادرش کامپیوترخریده پول میده بهش لباس بگیره الانم میگه میخام موبایل خودموبهت بدم برم خودم موبایل بگیرم تواین گرونی موبایلش مدلش خوبه بخادهمین موبایلوبازبگیره 4تومن پاش آب میخوره.اول زندگی ایقدخرج تراشیدن برام ک نگو.ن زمین داشتیم ن خونه الان خونمون آخراشه همه طلاهاموفروختم الان ی انگشتردارم فقط همین.ماشینم نداریم بخداالان توشهرغریبیم 2ماهه سبزی آش وقورمه نگرفتم چون دوره راهش وشوهرم میگه حوصلم نمیکشه ماشین بگیرم برم بیام اگ ماشین داشتیم ایقداذیت نمیشدیم

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
فکر نکنم مشکلشون پول من رو میدی شکم اونا باشه مشکلش ابنه که خانواده همسر فکر نمیکنن اینها اول راهن و ...

دقیقا در شرایطی که خودشون اوضاع مالی عالیییی دارن. بخدا مادرشوهر و خواهرشوهرم این زمستون نفری دو سه تا پالتو گرفتن من یه پالتو گرفتم دیگه دلم نیومد یه بوت بگیرم. بعد هم این شده عادتشون که واسه پول های پسشرون بدون درنظر گرفتن عروس بیچاره نقشه میکشن ولقمه رو بزور میکنن تو دهن همسر من.

مشکل دارم برابچه دارشدنم خرج اینم هست باحقوق کارگری مگه میشه.بعد4سال زندگی ی چندماهی میشه ی مانتو115تومنی گرفتم.برامن خسیسه بهم میگه بایدکمترخرج کنیم برااونالارجه.میگه گوشت کمتربخوریم هفته ای دوباردرست میکنم ی بارچرخی ی بارآبگوشتی چیزی دیگ کمترازاین

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
من گوشی رو هم نمیرم. فکر کنم باردارم ازین ماه کلی خرج داریم اگه نی نی داشته باشم

عزیززرررممم..مبارکت باشه...اره درسته .اصلا کادو باید با میل خود ادم باشه.

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق