2737
2739
عنوان

از توفع های بیجای خانواده شوهر کلافه شدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 2590 بازدید | 156 پست

نذار پول تو دستتون بمونه،  مثلا برا همون چهل تومن از قبل برنامه نداشتی؟ باید اینقد مرد تو خرج بیافته که هیچی تو دستش نمونه ک بتونن ازش بکنن، من ک دو سه بار حرفامو به شوهرم زدم خیلی محترمانه اونم منطقی پذیرفت، گفت تو درست میگی 

شما هم باید با لحنی ک میدونی سرش کارسازه بهش بگی مخالفی ، سکوت کنی فک میکنه راضی هستی 

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی مرد سالاره و ادعا داره. زندگی پسراشو مال خودش میدونه.

توام برا خودت یه پس انداز جدا داشته باش، ببین پدر شوهر که جای خود دارد غریبس، من حتی پدر خودمم باشه همه پولامو نشونش نمیدم چون پول توقع میارره

تنها راهی ک میشه جلو این کار رو گرفت فقط شوهرته. خیلی مهربون و محبت امیز ب طور نا محسوس مخش رو بزن. ولی خیلی باید حواست باشه، چون ممکنه ی وقت وضع از این بدتر بشه و شوهرت بهت بد بین بشه. ی پیشنهاد هم دارم، یواشکی پس انداز کن

2731
اگه دادین شیرمو حلالت نمیکنم😭 ولی جدی میگم اگه الان دادین بیشتر پرو میشن شده جنگ هم شد با شوهرت ن ...

دارم براش پس فردا میرم جلو مامانش میچزونمش... حرفشو میندازم حالشو میگیرم یه جوری غیر مستقیم به مامانش میفهمونم که دیگ حرف گوشی رو نزنن و بفهمه من راضی نیستم

تنها راهی ک میشه جلو این کار رو گرفت فقط شوهرته. خیلی مهربون و محبت امیز ب طور نا محسوس مخش رو بزن. ...

مرسی عزیزم...

ولی پس اندازو نمیشه چون هرماه یه مقداری برمیدارم و بقیش رو میریزم تو کارت پس انداز ک دست شوهرمه. میدونم چقد میریزم

استارتر پولت رو خودت جمع کن چه دلیلی داره با همسرت تو یه کارت میریزی من هم شاغلم حقوق خودم و شوهرم هم تقریبا برابر من خودم پولم رو پس انداز میکنم و هر جا هم لازم ببینم خرج میکنم اون هم همینطور زمانی که میخوایتیم خونه بخریم پس اندازهامون رو رو کردیم و گذاشتیم رو هم و طلا هم داشتیم فروختیم بعد خونه خریدیم چون شوهر من از کل درامد من خبر نداره و حدودی میدونه که من چقدر درآمد دارم دلیلی هم نداره اون بدونه الان هم میخوام ماشین رو عوض کنم پس اندازم رو میزارم رو پول ماشین عوضش میکنم اینجوری هم کمتر حرص میخورم هم پیشرفت میکنیم هم بیشتر کارم به چشم میاد

2738
مرسی عزیزم... ولی پس اندازو نمیشه چون هرماه یه مقداری برمیدارم و بقیش رو میریزم تو کارت پس انداز ک ...

وقتی اون پولشو میده خانوادش واسه چی بقیه پولت رو میدی ب شوهرت؟؟!!!!!!!!!

استارتر پولت رو خودت جمع کن چه دلیلی داره با همسرت تو یه کارت میریزی من هم شاغلم حقوق خودم و شوهرم ه ...

منم ندم با پول خودش میده به خونوادش... من تو زندگی سختی بکشم اون بذر و بخشش میکنه

نذار پول تو دستتون بمونه،  مثلا برا همون چهل تومن از قبل برنامه نداشتی؟ باید اینقد مرد تو خرج ب ...

چی بگم منطقی آخه؟؟ هرچی بگم بهش بر میخوره چون درمورد خونوادشه

دیوونم... اگ بخواد ادامه بده دیگه نمیدم... 

ببین الان هر کار تو، حتی همین ک ی وقت بخوای پولتو دیگه بهش ندی یا هرچیز دیگه ممکنه رابطتون رو خراب کنه. فقط و فقط بایر از راه محبت و کارایی ک بلدی تا شوهرتو رام خودت کنی انجام بده تا بحرفط گوش کنه. باهاش صحبت کن بگو ک واقعا خودتون احتیاج دارین، البته میدونم این کارو کردیا ولی این دفعه ی جور دیگه پیش برو

2706