2737
2734
عنوان

بازم بهم خیانت کرده صبح ازاین خونه میرم

| مشاهده متن کامل بحث + 6787 بازدید | 275 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوایل میکردم ولی اون خیلی زرنگتر ازین حرفاس بعصی وقتا میگم شاید مشکل از منع من مریض شدم😢

شايد حساس شدي عزيزم منم از بس ميبينم مردا بد شدن واقعا بهش اعتماد ندارم ديگه خيلي فكرم درگيره

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2731
چه جوري حلقه آويزش كنه ؟؟؟امشب تو گوشي شوهرم شماره ديدم زنگ زدم يه دختره برداشت گفتم كيه دادو بيداد ...

شما برو پرونده سازی از جاهایی کتک زده

اینو یادت نره که یکی هست اون بالا همیشه حواسش بهت هست همیشه شکرگذار باشه هر چند زندگی باب دلت نیس🤍
من که یه روز راحت به شوهرم گفتم. گفت اگه من بهت خیانت کنم چیکار میکنی گفتم هیچی منم میرم با یکی دیگه ...

عین من 

منم یه بار گفتم بشنوم غلط بی حال مردی و داری خیانت میکنی مطمع قبل تو من رفتم واسه خیانت و قبل تو من تو اون خونه هستم که تو میخوای توش خیانت کنی 

البته یه مشت زر مفت زدم چون اصلا جرأت همچین غلطی رو ندارم کل حسابی ترسوندمش

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
2740
خانوم میگه توان مالیشو نداره که بچه هاشو ببره از طرفیم تو زندگی ای که هیچ عشق و محبت و صمیمیتی نیست ...

اون پدر وظیفه تامین بچه رو داره , زنش ازش جدا میشه بچه هاش تا اخر عنر وبال گردنشن

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
چه جوري حلقه آويزش كنه ؟؟؟امشب تو گوشي شوهرم شماره ديدم زنگ زدم يه دختره برداشت گفتم كيه دادو بيداد ...

اگه قصدت طلاق هم نباشه برو پزشک قانونی بعد شکایت کن دیه بدن برات اینجوری سفت و سخت برخورد نکنی تا اخر عمرت کتک خواهی خورد البته اگه طلاق نگیری

کاربری من و دخترخالم 😒
من که یه روز راحت به شوهرم گفتم. گفت اگه من بهت خیانت کنم چیکار میکنی گفتم هیچی منم میرم با یکی دیگه ...

منكه فكر نميكنم اين تهديدا كار ساز باشه براي مردا فقط بلده تر ميشن 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2706