2733
2734
عنوان

بازم بهم خیانت کرده صبح ازاین خونه میرم

| مشاهده متن کامل بحث + 6787 بازدید | 275 پست

چرا همممممش میگید بچه هات چی؟یعنی هرکس بچه دار شد باید قید خوشی و ارامشو زندگیو و آینده و جوونیشو باهم بزنه؟

بچه ها یه مادر شاد و سرحال میخوان یا یه مادر همیشه افسرده و درحال گریه؟

زندگی که مرد همش خیانت کنه و عشق توش نباشه و دل خوش و تعهد توش نباشه زندگی نیست به درد بچه ها هم نمیخوره و در آینده اوناهم افسرده میشن روی بچه ها هم تاثیر منفی میزاره چون هیچکس تو همچین زندگی دلش خوش نیست 

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما فکر روان و شکست قلبی این خانوم رو هم ببین بعد نسخه بپیچ رویایی که نمیشه راهکار داد بارها خ ...

من نسخه نپیچیدم فقط نظرمو مثل بقیه دادم 😐😐😐😐

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
اینجا دیگه جای سکوت نیس بگو یا خودتو درست میکنی یا درستت میکنم دست ازین کارات بردار بعدشم دیگه حق ...

میره نمیاد بارفتن من کاردستش میاد چون نمیتونه دوتابچه نگه داره

بی عشق جهان یعنی یک چرخش بی معنی😍
2728

تف به شرف اینجور مردای هرزه بیاد آخه چی فکر میکنن با خودشون.یکی نیست بهشون بگه آخه حرومزاده تو زن نگهدار بودی زن خودتو خوشبخت میکردی نمیدونم حس قدرت میکنن از این کار یا به هرزگی عادت کردن. خدا عالمه. فقط عزیزم امیدوارم خدا بهت آرامش بده حق داری خیلی سخته خدا از از اینجور آدما نگذره.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
صبح تاشب توخیابونا میگردم شاید برم حرم حضرت معصومه دردودل کنم بعدمیرم خونخ حقم این نبود

سازش با شوهر و درک و شعور داشتن تو این دور و زمونه بزرگترین اشتباه ی زنه عزیزم نمیدونم چی بگم چون جای تو نیستم ولی بچهات گناه دارن میدونم دلت طاقت نمیاره براشون 

عزیزم هیچوقت به خاطر قدرناشناسی بقیه به خودت عیب نزن یعنی چی که ایرادم چیه شوهرم خیانت میکنه مطمئن باش عیب از اون اقاست که باوجود شماو بچه میره سمت بقیه حالا یاکمبود درونی دازه یا مشکل واختلال تنوع طلبی شدید و ضعیفشو روانشناس و مشاور مشخص میکنن و به جای جازدن رو زندگیی که به قول خودت باهاش ساختی و بچت بمون و باشوهرت صحبت کن بگو که جوونیو عمرتو الکی نذاشتی که یه بی ابرو بیاد بشینه سرزندگیت قشنگ صحبت کن اون دختر هم قشنگگگگگ بشور شمارشو هرطور شده گیر بیار 

نگرانم نباش بیشتر زندگیتازین مشکلات هست ولی فعلا جا نزن ببین تا کجا جا هست برا ی مقاومت اگر نشد بعد با بچت و گرفتن حقت اقدام کن 

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2738
چرا همممممش میگید بچه هات چی؟یعنی هرکس بچه دار شد باید قید خوشی و ارامشو زندگیو و آینده و جوونیشو با ...

آفرین حرف حساب 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
خونوادم میگفتن جدا شو این درست نمیشه خودم برگشتم ازبس ک التماس کرد

تو برو به مهرت اقدام کن تو خونت هم بشین اصلا بحث طلاق رو هم ننداز وسط بذار ادم بشه اگه بخواد طلاقت بده بخاطر مهریه راضی میشه ولی ادم کن چشمشو بترسون همین فردا برو دفترخونه ثبت اسناد بیخیر ازش اگه اموال هم داشته باشه میتونی توقیف کنی

کاربری من و دخترخالم 😒
عزیزم بهوخاطر اون دوتا دسته ی گل ازت خواهش می کنم خونتو ترک نکن نمیگم باشوهرت بگو بخند کن وبه روت نی ...

نمیتونم دارم تواین خونه خفه میشم دارم عذاب میکشم

بی عشق جهان یعنی یک چرخش بی معنی😍
اگه ما زنا هم خيانت كنيم مردا همينو ميگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

من که یه روز راحت به شوهرم گفتم. گفت اگه من بهت خیانت کنم چیکار میکنی گفتم هیچی منم میرم با یکی دیگه. دیگه هیچی نگفت و هیچوقت جرات نداره پاشو کج بذاره

تو چت ب دختره گفته ک عاشقتم

بزار بگه عاشقتم میمیرم برات اصلا بزار بره رابطه جنسی داشته باشه ببخشیدا با عرض معذرت به تو چه که خیانت میکنه بزار بره بکنه تو بشین بچه هاتو بزرگ کن اونارو آواره نکن بخور و بخواب و برا خودت زندگی کن ازش پول بگیر تفریح کن کلا شوهرتو از قلبت بیرون کن و بگو برو بدرک تو به خاطر بچه هات خونتو ول نکن 

😐

تعجب نکن عزیزم چون خودم خیانت دیدم و دقیقا هم دونا بچه دارم مثل ایشون..تا پای طلاق و..هم رفتم تجربه همه چیو دارم الکی حرف نمیزنم ولی الان خیلی زندگیم بهتره شکر خدا...بخاطر همین میگم درست شدنیه.. 

من جات بودم اول میرفتم پیش مشاور 

بعدم میرفتم زنه رو قیمه ای خورد میکردم 

بعد میرفتم به بزرگترشوهرم میگفتم تا بیاد زندگی بچه شون رو جمع کنم 

بعدم زانو به زانوی شوهرم دردشو میشنیدم 

سفتم سر جام میموندم 

هرچی باشه این زندگی منه 

اول من بودم الکی نیست که 

اگر درست نشد بازم میگم اگر درست نشد شوهرمو پرت میکردم بره 

ابروشو میبردم  خارش میکردم کاری می کردم همه با انگشت نشونش بدن 

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
2706