2737
2734
عنوان

بازم بهم خیانت کرده صبح ازاین خونه میرم

| مشاهده متن کامل بحث + 6787 بازدید | 275 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من نسخه نپیچیدم فقط نظرمو مثل بقیه دادم 😐😐😐😐

رستا جان این راهکار به شدت اشتباست حرف من نیست حرف متخصصین این موضوعاته

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
ببین با قهر و طلاق هیچی ددست نمیشه آینده بچه هات مهمه. شاید یه جا یه مشکلی بوده همچین حرفی زده. برید ...

دقیقا درست میگه.... من خودم بچه طلاقم 22سالمه 2تا بچه دارم اما هنووووووووکککز دارم بخاطر طلاق مادرو پدرم ضربه میخورم....توروخدا بچه هاتو بدبخت نکن.هرمردی رو میشه ساخت.حتی اگه فرعون باشه

2731

من نمیفهمم چرا یسریا میگن بخاطر بچه هات زندگی کن.مطمئنا بچه ها اگه بی پدر بزرگ بشن خیلی بهتره تا هر روز شاهد جنگ و دعوا مادر پدرشون باشن. اینجوری ی پدر بی مسئولیت دارن و ی مادر افسرده و عصبی

اگه ما زنا هم خيانت كنيم مردا همينو ميگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

من نمیگم همه ی مردا بخاطر کمبود محبت میرن سراغ یکی، همون اول تاپیکم گفتم ذات مردا همینه خیانت تو وجودشونه هرکاری کنی باز خیانت میکنن ولی خیلیاشون هستن بخاطر کمبود محبت سراغ یکی دیگه میرن

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
کجا میری وایسا حلق آویزش کن، چقدر راحت میری

چه جوري حلقه آويزش كنه ؟؟؟امشب تو گوشي شوهرم شماره ديدم زنگ زدم يه دختره برداشت گفتم كيه دادو بيداد ،شروع كرد منو زدن كل بدنم كبوده ،دستمم پاره شده ،ميشه بهم بگي چه جوري حلقه آويزش كنم به نظرت ؟؟؟

2738

اسی واقعابرات ناراحت شدم خداکمکت کنه...دوستانی ک میگن محبت کن خودش خام و رام میشه شرمنده میشه وقتی اسی بپاش مونده باهمه چیش ساخته بنظرشمامحبت کنه رام میشه نخیرم پیش خودش میگه چ پِخیم باوجودکارام موند بزاریباراساسی ولش کنی هرچقدم اومدسراغت اهمیت نده بگوبچه هاتم براخودت دیگه جدی جدی مطمعن باش بیچاره میشه چون بچه هات کوچیکن مرداهم ازپس بچه برنمیان  درس عبرت میشه براش

من جات بودم اول میرفتم پیش  مشاور  بعدم میرفتم زنه رو قیمه ای خورد میکردم  بعد ...

عزیزم موبه مو اینایی ک گفتی تو۴سال انجام دادم ولی درست نمیشه خدامنو لعنت کنه ک همونموقع برگشتم

بی عشق جهان یعنی یک چرخش بی معنی😍
چرا همممممش میگید بچه هات چی؟یعنی هرکس بچه دار شد باید قید خوشی و ارامشو زندگیو و آینده و جوونیشو با ...

اينا همين كسايي هستن كه اجازه و جرات زن صيغه ايو هزار جور كثافت كاري و زن بازي خيانتو به مردا دادن نبايد با اينا بحث كرد

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
نمیتونم دارم تواین خونه خفه میشم دارم عذاب میکشم

با قهر که چیزی درست نمیشه صبور باش و ازش مدرک جمع کن با دست پر اقدام کن 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
دست شما درد نکنه ,پس فردا اون.بچه بلایی زیر دست بابای بی شرفش بیاد شما مسولیت حرفتو قبول میکنی?

خانوم میگه توان مالیشو نداره که بچه هاشو ببره

از طرفیم تو زندگی ای که هیچ عشق و محبت و صمیمیتی نیست خواه ناخواه بچه بیشتر آسیب میبینه

رستا جان این راهکار به شدت اشتباست حرف من نیست حرف متخصصین این موضوعاته

عزیزم شاید رو همه ی مردا تاثیر نداشته باشه ولی از 10تا شاید رو 2تا3 تاثیر داشته باشه

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
چه جوري حلقه آويزش كنه ؟؟؟امشب تو گوشي شوهرم شماره ديدم زنگ زدم يه دختره برداشت گفتم كيه دادو بيداد ...

منم سره این هرزه هازیاد کتک خوردم ازش چقدر بی ارزشیم هه

بی عشق جهان یعنی یک چرخش بی معنی😍
2706