2737
2739
عنوان

شما باشید گرم میگیرید

545 بازدید | 36 پست

شوهرم بیکار شد داداشش زنگ زد گفت بیا کرج پیش خودم کارکن ،با اینکه من راضی نبودم ولی گفتم باشه ترسیدم کار پیدا نکنه منو مقصر بدونه به داداشش گفت اول بیام خونه پیدا کنم جا گیربشیم بعد بیام سر کار اما داداشش گفت الان نیرو میخوان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2731

من گفتم نمیخواد نریم شوهرم گفت همش ده روزه شما نیاید منم نمیرم دلم اینجاست خلاصه برادر شوهرم زنگ زد گفت بیاید حتما ،ماهم پاشدیم رفتیم همون روز اول شوهرم رفت کلی خرید کرد گوشت برنج میوه صبحانه روغن و خیلی چیزای دیگه

2738
ببخشید دیگه اگه دیر مینویسم  قندشون یا هرچیشون تموم میشد نمیخریدن تا شوهرم بخره در حالی که شوهر ...

خب شما بهتر بود همسرت میرفت مسافرخونه.

هم شما معذب نبودی که بخوای کارای شخصی اونو بکنی هم جاری  سختش نمیشد که شما رو تو خونه تنها بذاره.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706