2737
2739
عنوان

لعنت به اجبار😭 این درد ها بعد زایمان طبیعی ، طبیعیه ؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2870 بازدید | 46 پست
من انواع بلاها داره سرم میاد خوب بشو هم نیستن😭😭😭

استرس به خودت نده فقط زودتر برو دكتر خوب كه از اين دردا راحت بشي

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببین اونجا رو با شامپوبچه بشور بعد با سشوار خشک کن شلوار فوق گشاد بپوش نکنه شلوار تنگ بپدشی....راستی ...

باور کن همه این کارارو تقریبا رعایت میکنم ، شوهرم شبا میاد خونه واسم تمیز میکنه دیگه روم نمیشه ناله کنم جلوش

منتظرم دو هفته بشه برم ببینم دکتره چی میگه😭

خدا جونم بخاطر همه چی ازت ممنونم ، من با فکر تو آرومم....
يه دليل كه ميگن طبيعي خوبه براي اينه كه بعد زايمان درد مثل سزارين نداري  

بخدا سزارین اصلا درد نداره دروغه میگن طبیعی راحتتره

من خواهرم سزارینی بود راحته راحت بود بخدا 

2742
باور کن همه این کارارو تقریبا رعایت میکنم ، شوهرم شبا میاد خونه واسم تمیز میکنه دیگه روم نمیشه ناله ...

حالا برو پیش یه دکتر دیگه دیگه باردار نیستی که حتما تحت نظر اون باشی که‌...بعدم خجالت نکش از ناله پس چی تو خیلی درد کشیدی اونم باید بدونه و نازتو بکشه اگه میخوای مثل خواهر مهربون و عزیز من سالها افسرده نشی که الان ذره ای دیگه هیچی و هیچ‌کس براش مهم نیست خودتو خالی کن...

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
بخدا سزارین اصلا درد نداره دروغه میگن طبیعی راحتتره ون خواهرم سزارینی بود راحته راحت بود بخدا 

ان شاالله بهتر باشين فقط صبر نكن تا دوهفته درد كشيدن عصبيت ميكنه 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
باور کن همه این کارارو تقریبا رعایت میکنم ، شوهرم شبا میاد خونه واسم تمیز میکنه دیگه روم نمیشه ناله ...

سره زایمانتم اذیت شدی؟؟؟بخیهاتو دکتر دید؟؟؟والا من فقط ی هفته خوب نمیتونستم بشینم با بواسیر گرفتم پماد داد دکتر خوب شدم بدنت باید جواب بده سزارین یا طبیعی فرقی نداره هر دو ی مشکلاتی دارن 

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
سره زایمانتم اذیت شدی؟؟؟بخیهاتو دکتر دید؟؟؟والا من فقط ی هفته خوب نمیتونستم بشینم با بواسیر گرفتم پم ...

ده روز بعد زایمان رفتم پیشش معاینم کرد گفت خوبه مشکلی نیست

منم چون روزای اول زایمانم بود همه دردامو بهش نگفتم فکر کردم اولشه خوب میشم

ولی زایمانم خیلی دردناک نبود کلا سه ساعت درد کشیدم 

2740
ده روز بعد زایمان رفتم پیشش معاینم کرد گفت خوبه مشکلی نیست منم چون روزای اول زایمانم بود همه دردامو ...

اهان منم سه ساعت بود دردم بچت چی ایشالا اون اروم باشه بتونی استراحت کنی عزیزم

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
اهان منم سه ساعت بود دردم بچت چی ایشالا اون اروم باشه بتونی استراحت کنی عزیزم

بچمم بالاخره رسیدگی هاشو داره

ظاهرا باید برم پیش دکتر دیگه

من طبیعی بودم ولی این دردا رو نداشتم به بدنتون خیلی ربط داره خیلیها سزارینن خیلی مینالند 

نمیدونم ولله 

شانس منه بدبخته 😭

بچمم بالاخره رسیدگی هاشو داره ظاهرا باید برم پیش دکتر دیگه

اره برو آخه بعضی بچها واقعااذیت کنن 

واقعا چجوری تصور میکنید طبیعی بده خارجیا حتی طبیعی رو بیشتر ترجیح میدن😐اونوقت من هرکیو دیدم طبیعی راضی تا بخیه رو شکم

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
واقعا چجوری تصور میکنید طبیعی بده خارجیا حتی طبیعی رو بیشتر ترجیح میدن😐اونوقت من هرکیو دیدم طبیعی ر ...

برای من که هزار بلا سرم اومده😭

خارجیا رو با دکترای ایران میشه مقایسه کرد ؟!

2706