2737
2739

حالا سیاستش چیه؟

من کلا ادمیم که از کسی خیلی کم سوال میپرسم بیشتر از اینترنت جوابمو پیدا میکنم

دیروز مهمون داشتم غذا داشتم میپختم به وهرم گفتم بهم نت بده ببینم اینجوری درست کنم خوب میشه یا نه

بعد دیدم زنگ زد به مامانش گوشیو داد من که بپرسم منم گیج موندم نشد هم گوشیو قط کنم خلاصه پرسیدم

بعد شوهرم میگه تو سیاست داشته باش از بقیه هرچی نمیدونی بپرس

اخه من اصلا دلم نمیخواد همچین چیزایی رو از مادرشوهر یا جاریا بپرسم

خدایا شکرت.. میشه برای سلامتی پسرکوچولوم و شوهرم صلوات بفرستین؟

شوهرت چه بی سیاسته

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا شوهرمنم همینومیگه😀فک کنم دوست دارن پاچه خواری ماماناشونو بکنیم

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
2731

من تلفنی نه,ولی پیشش بودنی حرف از نوع پختن و مدلش باشه,میپرسم. اونم با اشتیاق توضیح میده

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍 پسرکوچولوی من,از اینکه خدا حکمتش رو با خواسته ی دل من یکی کرد و تورو بهم داد خیلی خوشحالم.دلم تیک تاک میزنه و لحظه شماری میکنه که تورو بغل کنه.زودی پیشم بیا...راستی خدای مهربونم به همه ی اونایی که دلشون بغل کردن فرزندشون رو میخواد,آرزوشون رو برآورده کن🙏🏻گناه داره زنی,حس مادری رو نچشه,🤰دلت نیاد که کسی تو دلش غم باشه💑....دوست دارم خدای مهربونم😘  

شوهر منم گیر میده دستور غذاهارو از مامانم بپرس🥴اما من زیر بار نمیرم که🤪

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2740
شوهر منم گیر میده دستور غذاهارو از مامانم بپرس🥴اما من زیر بار نمیرم که🤪

خدارو شکر تنها نیستم خخخخ

حرف شبیه حرف یک مرد نیست

انگار که یکی بهش گفته باشه منکه انقدر خوب بلدم و همسرت هیچی بلد نیست و ... زرنگ نیست از من یاد بگیره و این حرفها . وگرنه الان بهترین دستورغذا ها تو سایتها هست و مردها ذاتا اهل این حرفها نیستن که کی از چی اشپزی یاد بگیره مگر اینکه به گوششون خونده باشن

مثلا خواسته بگه دستپخت مامانم خیلی خوبه   از اون بپرس

حالا جدی خوب هم هستا ولی من به خودم نمیزنم بپرسم