2737
2734
عنوان

شوهرم میگه پیش مادرشوهرم سیاست ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 26 پست
حرف شبیه حرف یک مرد نیست انگار که یکی بهش گفته باشه منکه انقدر خوب بلدم و همسرت هیچی بلد نیست و ... ...

حس میکنم مامانش بهش گفته

خدایا شکرت.. میشه برای سلامتی پسرکوچولوم و شوهرم صلوات بفرستین؟
حرف شبیه حرف یک مرد نیست انگار که یکی بهش گفته باشه منکه انقدر خوب بلدم و همسرت هیچی بلد نیست و ... ...

نه عزیزم میدونن ماماناشون خوشحال میشن ذوق میکنن ازشون بپرسیم اونا احساس تجربه و مهارت کنن😉

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3738673/اگه-توهین-نمیکنید-بفرمایید-لطفا

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
2728
بعدش شوهرم گفت این عادت نپرسیدن رو باید از سرت بندازم

حالا كلا خوب نيست هيچي نپرسي و مشورت نكني ولي تو اين مورد حق با شماست يعني چي خب شايد شما اصلا دست پخت مادر ايشونو نپسندي ميخواستي روش درستشو بدوني و روش خوشمزه شدنشو نه اوني كه بقيه درست ميكنن كه شايد نپسندي

بعدم بهش بگو اگر ميخواستم از مامان خودم ميپرسيدم😳

حالا كلا خوب نيست هيچي نپرسي و مشورت نكني ولي تو اين مورد حق با شماست يعني چي خب شايد شما اصلا دست پ ...

اخه میگه مامانم بهتر میدونه بچه هاش چجوری دوست دارن

خدایا شکرت.. میشه برای سلامتی پسرکوچولوم و شوهرم صلوات بفرستین؟
2740
اخه میگه مامانم بهتر میدونه بچه هاش چجوری دوست دارن

همینو به من میگ ولی کوگوش شنوا بمیرم ک اینکارونمیکنم فقط مامانم سوال میپرسم

خونمون دعوت بودن منم تازه عروسم وایساده بودم مامانم بیاد برنجمو بزاره بعد یه ساعت مامانم اومد اونم هی می‌گفت من بزارم برنجو بزار دیرشد آخرش هفته بعد که رفتیم خونشون بهم برگشت گفت منو مثل مادر خودت نمیدونی منتظربودم بهم بگی برنجو بزار منم نگفتم جلوی همسرم گفت هر دوتامون هیچی نگفتیم