2733
2734
عنوان

شیرپاستوریزه ها سمی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1137 بازدید | 108 پست

سه آقايي اومد تو يه برنامه درباره غذا حرف ميزد مجري يه سوال پرسيد اينم گف خوب شد پرسيدين اينم بگم گاوا اون ذرتايً آلوده رو ميخورن شيرشون سميه😳

بعد كليپشو پخش كردن نوشتن شبكه سه😳 اعلام كرده ديگه شير نخوريد😳

طرف اصلا معلوم نيست كيه؟ تازه نگفت كه مثلا همين چند روزه اين اتفاق افتاده ادعا كرد خيلي وقته خوراك دام ذرت آلوده است سريع هم از جيبش يه كاغذ درآورد آمار داد.

بررسي وجود سم افلاتوكسين در شير در همه دنيا انجام ميشه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم شیر خشک ها هم معلوم نیس چی توشِ که بدیم بچه ها بخورن من 2بار به بچم دادم با ترس و لرز

شیرخشک از یه استاندارهایی رد میشه که شیرهای معمولی رد نمیشن ..من بچم از اول شیرخشکی بود ماشالا الان بدنش از بچه ی خواهرم که شیرمادر خورد مقاوم تر و محکم تره

Allahim bize bakarmisiniz???😔😔😔😔
2731
چه اخبار بگه چه نگه سالهاست دارن میگن چون تو گاوداری ها نون خوشک میدن به گاوا و توی نون خشک هم ...

پس اینجوری دیگه صنعتی و سنتیش فرقی نداره بری از در گاوداریم بخری باز همونه 😐😐

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
مطمئن نیستم چون روی تک تک شیرا ازمایش نکردم. اما ۲ سال پیش که شیرUHT  پگاه رو بررسی کردیم هیچ م ...

ببخشید شما مهندس صنایع هستین؟شیرهای محلی رو هم آزمایش کردین؟

بنزین الهی خیر نبینی ارزون که نشدی هیییچ کاربری نازنیم هم ترکوندی
شیرخشک از یه استاندارهایی رد میشه که شیرهای معمولی رد نمیشن ..من بچم از اول شیرخشکی بود ماشالا الان ...

عزیزم همه دنیا میدونن بچه ای که با شیر مادر تغذیه بشه استخوانهای محکم تر و بدن قوی تری داره

موفق باشید

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

من تو پیچ ی کارشناس ک مخالف سرسخت تراریختس خوندم این کارشناسی ک بحث شیرو راه انداخته خودش یکی از حمایتگرای تراریختس.و گفتن شیرتونو بخورین مواد سمی از شیر عبور نمیکنه ولی خب گوشت و...اش رو سمی میکنه

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
پس اینجوری دیگه صنعتی و سنتیش فرقی نداره بری از در گاوداریم بخری باز همونه 😐😐

نه هیچ فرقی نداره 

اگه واقعا شیر دوست دارید و مصرف میکنید بهتره از شیر گوسفند و بز استفاده کنید که اونم متاسفانه فصلش محدوده و کم هم هست 

اگه شیر شتر بتونید تهیه کنید که عالیه

مرا همین بس که از تمام دارایی های دنیا تنها خدارا دارم
عزیزم همه دنیا میدونن بچه ای که با شیر مادر تغذیه بشه استخوانهای محکم تر و بدن قوی تری داره موفق با ...

گلم بحث سر این نیست که کی استخوناش محمکتره ..من بچم ۱قطره هم شیرمو نخورد ولی خداروشکر تا الان نه سرما خورده نه مریض شده .هوشش هم از بچه های شیر مادری خیلی خیلی بالاتره .اون زمان که شیر مادر ها شیر بود اره استخوناشون محکمتر بود نه الان که همچیزمون مسموم و سرطانیه ..

Allahim bize bakarmisiniz???😔😔😔😔
نه هیچ فرقی نداره  اگه واقعا شیر دوست دارید و مصرف میکنید بهتره از شیر گوسفند و بز استفاده کنی ...

من میخام کلا لبنیاتو بزارم کنار  چون تنبلی تخمدان دارم ولی اول و اخرش هیچ چیز درست و حسابی تو این مملکت پیدا نمیشه هرروز یه بامبول در میارن اخرش از استرس میکشن مارو 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
من تو پیچ ی کارشناس ک مخالف سرسخت تراریختس خوندم این کارشناسی ک بحث شیرو راه انداخته خودش یکی از حما ...

شما خودت مادر هستی؟؟؟؟

دیدین مادرا زمانی که بچه شیر میدن اجازه ندارن هر دارویی رو بخورن یا بعضی از غذا ها رو نمیخورن چون دارو ها و غذاها قابلیت عبور از شیر رو دارن پس چطور سم ها نمیتونن رد بشن ؟؟؟

حدود ۱۳-۱۴ سال پیش یه استاد داشتیم که پزشک اطفال بود به ما گفت که این مشکل وجود سم تو شیرهای ایرانی اثبات شده ولی ما هر چی میگیم کسی گوش نمیده که بتونیم جلوشو بگیریم

من میخام کلا لبنیاتو بزارم کنار  چون تنبلی تخمدان دارم ولی اول و اخرش هیچ چیز درست و حسابی تو ا ...

وقتی جهان سومی میشیم این بدبختیارو هم باید تحمل کنیم

یه روز شیر

یه روز کیک

یه روز ذرت

یه روز برنج 

یه روز روغن

یه روز........

گلم بحث سر این نیست که کی استخوناش محمکتره ..من بچم ۱قطره هم شیرمو نخورد ولی خداروشکر تا الان نه سرم ...

شیر مادر مث صافی عمل میکنه گلم و مواد مضر رو به بدن بچه نمیرسونه

انشاالله بچتون سلامت باشه😘

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706