2737
2739
عنوان

شیرپاستوریزه ها سمی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 108 پست
عزیزم من متخصص تغذیه ام. ۲ سال پیش‌ واسه پروژه کارشناسیم باید تاثیر مصرف شیر واسه جلوگیری از سرطان س ...

ببخشید محلی اوضاع چیش خراب بود از لحاظ میکروبی؟ ممنون که گفتی ازین ببعد پگاه میخرم

بنزین الهی خیر نبینی ارزون که نشدی هیییچ کاربری نازنیم هم ترکوندی
ببخشید محلی اوضاع چیش خراب بود از لحاظ میکروبی؟ ممنون که گفتی ازین ببعد پگاه میخرم

شیگلا و سالمونلا زیاد داشت. اینا باکتری های مدفوعی هستن تو شیر محلی زیاد بود اما مثلا اگه نیم ساعت بزاری بجوشه از بین میره ها اما بعد نیم ساعت تمام میکرونوترینت های شیر هم از بین میرن

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیگلا و سالمونلا زیاد داشت. اینا باکتری های مدفوعی هستن تو شیر محلی زیاد بود اما مثلا اگه نیم ساعت ب ...

ببخشید قارچ ها مثلا آفلاتوکسین با جوشیدن از بین‌میره؟ قبلا میگفتن ۲۰ دقیقه بجوشونید این‌ نیم ساعت برای محکم کاری گفتید یا همون نیم ساعته؟

من شیر محلی میگیرم به خاطر پالم و نگهدارنده ها اللن به خاطر این آلودگی ها اعصابم خورده پس من چیکار کنم سه روزه به بچم شیر ندادم

ببهشیدا سوال های من خسته ات کرد

بنزین الهی خیر نبینی ارزون که نشدی هیییچ کاربری نازنیم هم ترکوندی
ببخشید قارچ ها مثلا آفلاتوکسین با جوشیدن از بین‌میره؟ قبلا میگفتن ۲۰ دقیقه بجوشونید این‌ نیم ساعت بر ...

عزیزم آفلاتوکسین یه سمیه که توسط چندتا کپک خاص تولید میشه و با حرارتم از بین نمیره، شیرازی محلی قطعا آفلاتوکسین بیشتری دارن چون هیچ نظارتی روی خوراک دام ها نمیشه. اینکه به شیر نگهدارنده میزنن کاملاااا غلط و اشتباست اما متاستفانه بعضی کارخونه ها تقلب میکنن و به شیر پالم اضافه میکنن که البته تا حد زیادی جلوی این کار گرفته شده

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@
2731