2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امضاتو معنی میکنی؟ teck ینی چی؟

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2731
آره خب خرید که قطعا هتلم همینطور بضی تفریحاتم آره

خب همین دیگه باید انتخاب کنی انتالیا بری یا استانبول ؟ من متنفرم از انتالیا. استانبول خوبه عید که عالیه ولی برای دریا سرده .

خب همین دیگه باید انتخاب کنی انتالیا بری یا استانبول ؟ من متنفرم از انتالیا. استانبول خوبه عید که عا ...

چرا آنتالیا بده؟

نگفتی نفری چقد میشه کلا ازاول تاآخر؟

♡Bir teck sěn aşkim♡

اگه بخوای بری آنتالیا تابستون باید بری که بتونین برید توآب و از ساحل استفاده کنین از پارک ابی و اینا ولی اگه اهل خریدو اینایی باید برید استانبول اونجا بهتره و خب توگرما نرید بزارید توفروردینو اردیبهشت که خیلی سرد نباشه تورهم بزن تونت میاره قیمتشو

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
2740

Sadece sen benim aşkımsın فقط تو عشق منی

Aşkım sadece sensin عشقم فقط تویی

اینا درسته 

یا bir tek sen aşkimsin فقط ی تو عشق منی

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
امضاتو معنی میکنی؟ teck ینی چی؟

فک کنم یعنی تک (تو تنها عشق منی)

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
آره خب خرید که قطعا هتلم همینطور بضی تفریحاتم آره

منو شوهرم ماه پیش رفتیم نفری سه وپونصد رفت وامد خرج اونجام که بستگی به خودت داره مااصلاخرج نکردیم چون لیرکم داشتیم فقط واسه گشتن رفتیم

2706