2752
2734
عنوان

چیکارکنم مادرشوهرمو برادرشوهر لندهورم گورشونوگم کنن برن خونشون

| مشاهده متن کامل بحث + 29334 بازدید | 393 پست
مرسی عزیزم 😍 راستش بخاطر رفلاکس میخوام غلیظ باشه آبش رو کمتر بزنم؟؟  دکترش که خیلیم قبولش د ...

راستی یه مساله اینه که فرنی در هر صورت چون از شیر غلیظتره دیگه مشکل خاصی برای رفلاکس نداره. باید طوری باشه غلطتش که دخترت بتونه بدون زحمت قورت بده😍

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
لابد همش جل شه تو سر من نه 🤔😅

نه پولاشونو بدن من، در عوض هی بیان خونه تو😂😂😂

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اما وقتی میان خونمون بخدا خیلییییی احترام میذارم بهشون، اصلا نمیذارم مادرشوهرم کار کنه همش دنبال ای ...

شما خانمی از پست هایی که میزاری معلومه دوستشون داری فقط از محبت زیاد خسته شدی هر کسیم جای شما بود مطمئنم همین حس و داشت

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
راستی یه مساله اینه که فرنی در هر صورت چون از شیر غلیظتره دیگه مشکل خاصی برای رفلاکس نداره. باید طور ...

میدونی شیرخشک ببلاک آی آر میخوره که خب غلیظ تره

فک کنم باید در حد غلظت شیرش درست کنم نه؟ 

آخه تازه چهارماهش تموم میشه

دکتر بخاطر رفلاکس گفت شروع کن 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2731
مثلا هر چی باشه میخورن اما دست نمیزنن بعد مادرشوهرم کیف پولمو میبینه که اگه پول نداره پول میذاره تو ...

پول که خوبه 😂😂خدا وکیلی مادرشوهرت باحاله من چی بگم مادرشوهرم سال به سال کادو بهمون نمیده تازه تولد نوهاشم هیچی نمیده زن خوبیه ولی بسیار خسیس

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
شما خانمی از پست هایی که میزاری معلومه دوستشون داری فقط از محبت زیاد خسته شدی هر کسیم جای شما بود مط ...

البته من سال اول اینجوری نبودم، شایدم بخاطر بچه ست که انقدر حساس شدم، هر کسی بهم حرف میزنه یهو بغض میکنم، تو هر لحظه ای فقط از خدا بچه میخوام، شوهرمم خداییش خیلی اقاست تو این چهارسال به هیچ کس نگفته که من خجالت نکشم

همش میکه فعلا زوده

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
نه پولاشونو بدن من، در عوض هی بیان خونه تو😂😂😂

نحواستم 😒😒😒

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
البته من سال اول اینجوری نبودم، شایدم بخاطر بچه ست که انقدر حساس شدم، هر کسی بهم حرف میزنه یهو بغض م ...

وقتی هیچ مشکلی نداری نگران چی هستی قطعا هنوز موقعش نرسیده 

حتما خدا دوست داشته چنین مادر شوهر خوبی داری قدرش رو بدون فکر نکن همه مادر شوهرا خوبن منو شوهرم از د ...

وااااااای شوخی میکنی؟؟؟؟دیگه خونتون رو نداد؟چرا؟

پول که خوبه 😂😂خدا وکیلی مادرشوهرت باحاله من چی بگم مادرشوهرم سال به سال کادو بهمون نمیده تازه تولد ...

😂😂😂😂😂😂شوهرم میگه کاش یکی هم تو کیف من فضولی میکرد،پدرم به من پول میده،مادرشوهرم به من میده،شوهرمم که دیگه حقوق ماهیانمو میده

اما چه فایده همش خرج دکتر میشه😔😔

نحواستم 😒😒😒

تو به درد ما نمیخوری حالا هی میخوایی بری چت هارو نشون مادرشوهرم بدی اونم دیگه محلمو نذاره😂

حالا انگار مومیایی فرعون تو خونمونه😂😂😂نمیدونم چرا انقدر حساسیم شایدم ما برای عروس هامون بدتر از ...

من چون نظر میدن خوشم نمیاد.وگرنه مشکلی ندارم.درباره چیدمان خونه هم نظر میده مادرشوهرم.البته شاید من حساسم نمیدونم

تو به درد ما نمیخوری حالا هی میخوایی بری چت هارو نشون مادرشوهرم بدی اونم دیگه محلمو نذاره😂

ن دو ب هم زنی بده کار زشتیه .در عوض بیا دو تایی دست به یکی کنیم گولش بزنیم 😁پولاشم نصف نصف 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
من چون نظر میدن خوشم نمیاد.وگرنه مشکلی ندارم.درباره چیدمان خونه هم نظر میده مادرشوهرم.البته شاید من ...

حالا باز خوبه مادرشوهر تو فقط نظر میده، مادرشوهر من اگه از جای یک وسیله ای خوشش نیاد خودش میره عوضش میکنه😂😂

ن دو ب هم زنی بده کار زشتیه .در عوض بیا دو تایی دست به یکی کنیم گولش بزنیم 😁پولاشم نصف نصف 

ببین باید خودتو مظلوم بگیری براش