2733
2734
عنوان

چیکارکنم مادرشوهرمو برادرشوهر لندهورم گورشونوگم کنن برن خونشون

| مشاهده متن کامل بحث + 29334 بازدید | 393 پست
ببین باید خودتو مظلوم بگیری براش 

باش یه گربه شرک درون دارم اونو میام براش 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
باش یه گربه شرک درون دارم اونو میام براش 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین فارغ از اینکه تریاک سیگار قلیون برای بچت ضرر داره یه چیز بدتر دارم بهت میگم بچت داره میبینه اونا چیکار دارن میکنن یاد میگیره تو ذهنش میمونه پسفردا بچت عین همون کارا رو میکنه زودتر یه فکری بکن.

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
2731
میدونی شیرخشک ببلاک آی آر میخوره که خب غلیظ تره فک کنم باید در حد غلظت شیرش درست کنم نه؟  آخه ...

ببلاک ای ار خیلی غلیظه. فکر کردم فقط شیر خودتو میدی. 

فرنی باید از شیری که میخوره غلیظتر باشه.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ببلاک ای ار خیلی غلیظه. فکر کردم فقط شیر خودتو میدی.  فرنی باید از شیری که میخوره غلیظتر باشه.

نه شیر خودم هم کم بود هم بالا میاورد 

دیگه فقط همون رو میخوره

پس یکم غلیظ تر کنم 👌

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
بد میگن چرا خواهرشوهر بازی یا مادر شوهر بازی در میارن مادری که پسرشو به اینجا رسوند حق ندار یه ۱۰ ر ...

بزرگ کرده که بزرگ کرده، پسرشو بزرگ کرده، دختر مردم رو که بزرگ نکرده بره مزاحمش بشه!!! ما هم داریم بچه بزرگ میکنیم چنین توقعات احمقانه ای نداریم بریم خونش بی دلیل پلاس بشیم بخوریم و بخوابیم!

دههههه روز آخه؟ که چی بشه؟ این مزاحمته دیگه عزیز من

بعدم این بنده خدا میگه بچه کوچیک دارم دو تایی میشینن سیگار و تریاک میکشن تو خونش....

مریخی هستین شما؟

2740
گفتم شرایطشو ندارم متاسفم.میدونستم عروس بده میشم.ولی  یه نه گفتم راحت شدم.تازه مادر شوهرم هی پش ...

حالا خوبه اینا ب تو گقتم پیخوایم بیایپ خونه تون تونستی جوابشون کنی اما خانواده عفریته شوهرم اونقد شیطان صفتن به پسرشون زنگ میزنن اونم نمیگه ن که منم هرچقد بعدش بگم میگه زشته اول گفتم بیاین

به جای اینکه بخوای عروس خوبی باشی مادر خوبی باش

متاسفم برای تو و شوهرت که اجازه میدی صحنه ی مواد کشیدنو بچتون ببینه

دایی من میومد خونمون تریاک میکشید

داداشم میدید چندسال بعد داداشم معتاد شد

من فقط مادرمو مقصر میدونم نباید به داییم اجازه میداد که بیاد اونجا مواد بکشه

به قصد پرواز تجربه کردم سقوط را

صدبار گفتم سرویس دهی نکنین.

تشکو جمع نمیکنه!!! بهش بگو بلانی جمعش کن جا باز بشه برای رفت و امد تو اتاق. هروعده غذای خوب چه خبره! اول به بچت و خودت برس.آخرین مرحله به اونها یکممم تعارف کن

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
به جای اینکه بخوای عروس خوبی باشی مادر خوبی باش متاسفم برای تو و شوهرت که اجازه میدی صحنه ی مواد کش ...

چه نکته ی خوبی گفتی آفرین👏👏

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده

چقدر ازین ادمای کوتاه فکر بدم میاد که میگن خونه پسرشونه ادم یاد عهد بوق میوفته الان کسی صاحبخونه نیست مگر بندرت بعدم بعد ازدواج خونه زن و مرده بفهمید خوبه

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

عکی پچت رو پروفته؟

ترس از شناسایی نداری؟

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2706