2733
2734
عنوان

تا میام یذره با شوهرم خووب باشم خودشو از چشم میندازه..

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 60 پست
آخرش با چی رفتی سر کار؟

اخرش خودم تپسی گرفتم با نیم ساعت تاخیر رسیدم سرکار...غر مدیرمونم شنیدم...غر شوهره ام شنیدم..

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😐 خودت میکی هی خوب میشیم هی بد.بعد بهش پول میدی؟ بجا پول دادن به اون پولتو جمع کن حداقل یه ماشین د ...

عزیزم دیشب اومده میگه چیپس اوردن برای مغازه(شغلش فست فوده) پول ندارم توو کارتم داری بدی؟

یارو اونجا وایساده چی بگم...بگم ندارم بعدا بم بگه داشتیو ندادی...کارت به کارت کردم برای یارو...

محل کارم طرحه نمیتونم ماشین بیارم...

2728
چرا بهش از همون اول نمیگی برسونتت

چون محل کارم طرحه...

امروزو میخواست تا ی مسیری برسونم که صبح بیدار شدم گفت توو سامانه ثبت نشده پلاک هنوز...نمیشه ماشین برد 100 تومن جریمه میشیم....

کارش فست فوده 12 میاد خونه تا شامک بخوریم یکم باهم باشیم میشه 1.30-2...

یعنی خودش تا اون وقت شب شام نمیخوره؟ والا منم یه وقتایی 12 شب میام خونه. شوهرم سر شب شامشو خورده داره خدای هفت تا پادشاه رو می بینه. 

واسه اینجور آدما مثل اینکه باید یکسره منت بزاری تا بفهمن چ لطفی داری میکنی

همون بهشم میگم دست پیش میگیره که منت نزار...از کم فهمیش حرص میخورم

2738
عزیزم دیشب اومده میگه چیپس اوردن برای مغازه(شغلش فست فوده) پول ندارم توو کارتم داری بدی؟ یارو اونجا ...

نه منظورم اینه ماشین بگیری بعد براش قسطو وام بدی اون بدونه.از قبل خودش فکر کارشو بکنه.که البته میگی طرحه.طرح چیه ؟

دیشب یکی یه تاپیک زد که هیچ مردی نمیتونه یه زن رو درک کنه واقعا درست میگفت.. انگار پیچیدگی رو درک نم ...

اخه واقعا یکم شعور و صفت نداره ببینه این همه سختی من واس اونه؟

من میتونم 9 شب بخوابم 

وقتی میاد نه غذای گرمی باشه نه اغوشی

خودمم خیلی شیک 7 صبح برم سرکارمو نه حرفی بشنوم نه پولمو بدم واس کرایه اسنپ 

به فکر اونم که تا دیر وقت براش بیدار میمونم بش رسیدگی میکنم

اونقدر بی صفت ادم که اینارو نبینه؟ :((

مرد با شعور خودش اینارو میبینه قدر دانم هست اما شوهر من عاجزه!!!

عزیزم دیشب اومده میگه چیپس اوردن برای مغازه(شغلش فست فوده) پول ندارم توو کارتم داری بدی؟ یارو اونجا ...

عزیز دلم چه اشکالی داره زندگی مشترکه

پسرمو یه صلوات مهمون کنید که حالش زودتر خوب بشه
یعنی خودش تا اون وقت شب شام نمیخوره؟ والا منم یه وقتایی 12 شب میام خونه. شوهرم سر شب شامشو خورده دار ...

شغلش فست فوده بالاخره  بی غذا که نمیمونه اما میاد خونه شام میخوره چون غذای فست فود دیگه دلشو زده...

منم از امشب همین کارو مکنم اتفاقا میخوابم اهمیتی بش نمیدم صبحم با خیال راحت میرم سرکار

باید قدر عافیتو بدونه...

عزیزم خودت از اول تپسی رو نصب میکردی یا زنگ میزدی تاکسی تلفنی وقتی میدونی طرحه شوهرتم نمیتونه برسونتت باید به فکر باشی دیگه

حالا اگه طرح نبود و میتونست برسونتت و نرسونده ی چیزی

بعدم دیر میخوابی حداقل تا قبل اینکه اون بیاد یکم استراحت کن ک خسته نباشی خیلی 

مامان دوتا دخمل ناز 😍

مردا اکثریتشو همینن تا دیدن زنشون مراعات میکنه پر رو میشن و اوناکه زناشون محلشون نمیذارن صدتا منت کشی و پاچه خواری میکنن براشون متاسفانه اکثر زنای شاغل سوهراشون این مدلین😏😏اگه ماهم تو خونه میخوردیم و میخوابیدیم و نازمون بیشتر بود حساب کار هم میومد دست مردامون

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند
شغلش فست فوده بالاخره  بی غذا که نمیمونه اما میاد خونه شام میخوره چون غذای فست فود دیگه دلشو زد ...

غذا درست کن بده ببره. بهتر از اینه که جفتتون ساعت 12 شام بخورید. چه کاریه تا اون موقع صبر کنید. خودت هم بخواب نهایت هفته ای یکی دو شب بیدار بمون.اینطوری که از پا درمیای 

2706