2737
2739

صبح بیدار شدم برم سرکار دیدم اسنپ گیر نمیاد بیرونو نیگا کردم دیدم اوهه برفیه...

اقا خواب ناز..

اومدم میگم اسنپ گیر نمیاد تپیب داری میگه نه

تکون از جاش که نمیخوره 

من دارم حرص میخورم که دیرم شده میگم چیکار کنم....

میگه چرا صبح زودتر بیدار نمیشی با مترو بری!!!

گفتم نفست از جای گرم بلند میشه من تا 2 باید بیدار باشم جناب عالی از سرکار میای شام میخوریم بخوابیم شده2 چجوری 7 صبح بیدار شم؟

درک داری تو اصا؟

ماشین زیر پاته میری میای تا 11 ام میخوابی سختی نمیکشی بعد واس من نتق صادر میکنی؟؟؟

درک که نداری نظریه ام نده واس خودت!!!

وای اول صبح خودم دیرم شده نگرانم اینم پرو و بی عار نشسته حرف مفت میزنه

حالمو بهم میزنه بی مغز!!!

(سرکارم نرم کی میخواد پول کم میاری کمکت کنه(همین دیشب پول نداشت 200 زدم به کارتش))

اخ حرص میخورم ازین حجم از بی شعوریش!!!!!

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نطق درسته

تیبپ چیه؟ 

سوییچ رو میگرفتی میرفتی 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738

واسه اینجور آدما مثل اینکه باید یکسره منت بزاری تا بفهمن چ لطفی داری میکنی

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

دیشب یکی یه تاپیک زد که هیچ مردی نمیتونه یه زن رو درک کنه واقعا درست میگفت.. انگار پیچیدگی رو درک نمیکنن. یه خط صافن. 

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
دیشب یکی یه تاپیک زد که هیچ مردی نمیتونه یه زن رو درک کنه واقعا درست میگفت.. انگار پیچیدگی رو درک نم ...

این هیچ و همه گفتنا واسه منطق بچه های ده ساله اس اصلا اشتباهه....پنج انگشت ک مث هم نیستن

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2706