2737
2739
الان یه مدل اومده مثل سونوگرافی میکشن درد نداره

الکس رولی رو میگی. من با همون رفتم هفته پیش خیلی دردش از پارسال ک رولی بود بیشتره پارسال پاهامو زدم اینقدی درد نداشت. ولی صورتم با این ک نازکتره خیلی درد زیادی داشت

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سوزشش قابل تحمله؟

اره بابا خیلی کمه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2740
من الان صورت بیکینی میرم زیر بغل هم هدیه ۱۲۵ چون میترسیدم جواب نگیرم فقط همینارو برم تا ببینم چی میش ...

مرسی. انشالله جواب بگیری.

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
من الان صورت بیکینی میرم زیر بغل هم هدیه ۱۲۵ چون میترسیدم جواب نگیرم فقط همینارو برم تا ببینم چی میش ...

ادم خجالت نمیکشه برای اون قسمت؟ من خیلی وقته میخوام برم ولی خجالت میکشم

اگه اینجوری باشه خوبه میگم جلسه اول درد نداره جلسه های بعدی درد داره😥

من دستامو زیر بغل با سه جلسه دیگه درنمیاد رفته تو شارژ...ولی پاهامو بکینی هنو دارم میرم اصن درد نداره خنک کننده میزنه وااسه بیکینی...دردی ک قبلن با اپیلاسیون میکشیدم واقعن زجراور بود ولی الان همون یه ذره هم ک ددبیاد موهاش نازکه اصن دیده ننیشه