2733
2739
عنوان

وااااای بچه ها چه برفی🎆💦🍥⛄⛄⛄☔❄❄

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 32 پست
هنوز داره میباره. تو رختخوابم جون ندارم پاشم برم ببینم

برعکس من دلم نمیاد از جلو پنجره برم کنار 

برف انرژی مثبت بهم میده

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
اینجام برفه  ماهم داریم میریم بیمارستان  خانما لطفا دعا کنید دکتر تشخیص عمل نده واسه پدر ...

ان شاءالله

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دماوند

به به

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤
اینجام برفه  ماهم داریم میریم بیمارستان  خانما لطفا دعا کنید دکتر تشخیص عمل نده واسه پدر ...

ان شاء الله که سلامتی و خوشی باشه امروز براتون و خبرای خوب بشنوید

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2731
خدایاااا شکرت🙏🙏😍😍😍 پسر من از ۶ونیم بیداره😊 از ذوقش دیگه نخوابیده. حالا هر روز برای مدرسه میگه ...

دقیقا ماهم بچه بودیم اینجوری بودیم 

چه کیفی میداد میگفتن تعطیله

2738
شهر ما کههیچی نمی باره

کجایی

برعکس من دلم نمیاد از جلو پنجره برم کنار  برف انرژی مثبت بهم میده

اخه من از پنج صبح بیدار بودم جلو پنجره.یخ زدم .ساعت ۶ دیگه اومدم زیر پتو 😂

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
میبینم که دوستان تهرانی نی نی سایت همه خوشحالن از جمله خودم خدایاااا شکرت

دعاکنیم بیشترازاین بباره

بریم برف بازییییی😍😍😍

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2706