2733
2734

خدایا شکککککرت 😍😍😍

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کجایی اینجاهم برف باریده تاکمر ادامه داره هنوزم

تهران، پنج شش سانته

شما کجایی

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤

میبینم که دوستان تهرانی نی نی سایت همه خوشحالن

از جمله خودم

خدایاااا شکرت

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2738
هنوز داره میباره. تو رختخوابم جون ندارم پاشم برم ببینم

بیا حالشو ببر

برا ما بارون امده شماکجایی

تهران عزیزم

هنوزم داره میباره

2706