2737
2734
عنوان

بَرررررففف😍😍😍😍🌨🌨🌨🌨❄❄❄❄☃⛄☃⛄

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 62 پست
منم یه دخترخییییلی کوچولودارم که قراره اون توخونه باشه بادختربزرگم بریم حیاط

منم از جایی که دخترم خیلی کوچیکه قراره عصر باشوهری بذاریمش پیش مادرشوهری خودمون بریم برف بازی😁

دختربزرگتون چن سالشه

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من رو هم شوهرم بیدار کرد 😃فکر کردم داره باهام شوخی میکنه . برف رو دیدم تعجب کردم ....و البته ذووووق

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
منم پسرم چهار سالشه اما میترسم ببرمش برف بازی خدایی نکرده سرما بخوره . نمیدونم چرا خیلی حساسم 😥

وای ببربازی کنین باباهرروزکه برف نمیادتواین قحطی برف

بپوشون ببرخیلی هم خوش میگذره

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2731
من رو هم شوهرم بیدار کرد 😃فکر کردم داره باهام شوخی میکنه . برف رو دیدم تعجب کردم ....و البته ذووووق

هرسال همینه اگه برف بباره شوهرم اول صبح بیدارم میکنه میگه برف اومده منم کللللی ذوق میکنم میدونه چقدبرفودوس دارم😍😍

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
رشت😭 من انقد رشت و دوست دارم تاحالا هم نرفتم رشت 😭 آرزومه با شمالی ازدواج کنم واسه همیشه برم رشت ب ...

منم نوشهر زندگی میکنم ولی برف رو چند سال یه بار میبینیم شمال خیلی خوبه ولی وای از تابستونا و هوای مرطوب که تا بیرون بری برگردی خیس اب شدی

2738
انشالله عزیزم🌷🌷🌹🌹 و تاباشه دوستای خوب پر انرژیی مثل شما

لطف داری گلم😘😍😘😍😘

منم نوشهر زندگی میکنم ولی برف رو چند سال یه بار میبینیم شمال خیلی خوبه ولی وای از تابستونا و هوای مر ...

آررررره خیلی هوا شرجیه. یه بار رفتم خونه ی عمم گرگان ، دیگه آبپز شدم😅 ولی بازم عاشق شمالم😍

منم از جایی که دخترم خیلی کوچیکه قراره عصر باشوهری بذاریمش پیش مادرشوهری خودمون بریم برف بازی😁 دخت ...

۶سالشه

خبر ندارین کرج تعطیله یا نه؟ همیشه کرج عقبه. پسرم کلاس اوله نمیدونم بیدارش کنم یا نه

فک نکنم تعطیل باشه منم دخترم اوله کرجم میخوام بیدارش کنم 

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
برف ندیده شدیم ما.....یادمه بچه بودیم خیللللی برف میومد

وای دقیقا

اوفف یادم میادبابام وبرادرام نوبتی میرفتن پشت بوماروپارومیکردن

جلوخونمون کوووه برف میشد

آخ یادش بخیر

حالامثل ندیدپدیداشدیم بایه ذره برف کلی ذوق میکنیم

2706