2733
2734

شوهرم منوبیدارکردگفت بیاببین برف اومده

بهترین خبری بودکه شنیدم😍😍😍😍😍سریع بلندشدم رفتم دم پنجره دیدم برف اومدهههههه

خیییییییلی ذوق کردم اول صبحی

شوهرم داشت میرفت سرکار انقدذوق کرده بودموبایلشویادش رفت ببره😐

دوباره بیدارم کردموبایلموبده

منتظرم چندساعت دیگه دخترم بیدارشه بریم برف بازیییی❄❄❄☃☃☃

بچم خیلی ذوق میکنه حتمااا😍❤

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

بله و مدارس تهران تعطیله  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله و مدارس تهران تعطیله    

خوش به حال بچه هاپس

من بچه مدرسه ای ندارم

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2728

منم منتظرم دخترم بیدار شه ببرمش برف بازی عاشق برفه

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
کجاین ..خوش بحالتون .. اینجا هم گفتن قراره بباره اما هنوز که خبری نشده 

تهران

2738

منم دقیقا مثل تو ذوق کردم

منتظرم‌ پسرم بیدار بشه بریم تو حیاط

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
عزیزم..منم بلندشدم..ک ببینم برف اومده یا ن دیدیم بعلههههه😍😍😍شوهرمو بیدار کردم بیا ببین همه جا سفی ...

😍😍😍😍من وشوهرم ودخترم عاااااااشق برفیم

خداکنه بیشتربباره

خداکنه آب نشه تاچندساعت دیگه بادخترم بریم برف بازی کنیم

2706