2737
2734

۱۸ هفتگی اشتباه بوده باشه ؟؟

اخه خیلی میشنوم که اشتباه میشه 

به من تو ۱۸ هفته گفت پسر ...سونوگرافش خیلی دقیق و مطمئن هست ...

ولی همین سونوگراف برای یکی از اشناهامون اشتباه گفت 

مثلا تو ماه پنج گفت پسره در صورتیکه بچه دختر بود ....

واس منم امکان داره اشتباه باشه ؟؟بهم قسمت خصوصیشم نشون داد 

میگم شاید بند ناف بوده باشه 😕

چطور میگی سونوی دقیق و مطمئن هست وقتی برای اشناتون اشتباه گفته؟😄😄😄

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی کم پیش میاد اشتباه بگن،ک اونم معمولا با احتمال میگن جنسیتش چیه صددرصد نمیگن...

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
2740
خیلی کم پیش میاد اشتباه بگن،ک اونم معمولا با احتمال میگن جنسیتش چیه صددرصد نمیگن...

به من درصد نگفت 

خیلی تاکیید کردم گفتم مطمئنین؟؟

بعد گفت اینم اون قسمتش ...

میگم شاید بند ناف بوده 

به من درصد نگفت  خیلی تاکیید کردم گفتم مطمئنین؟؟ بعد گفت اینم اون قسمتش ... میگم شاید بند نا ...

من تو۱۶ هفته رفتم بهم نشون داد گف پسره،با اینکه کوچیک بود ولی درست بود،بند ناف ک بالاس اونا خودشون دیگه خیلی واردن نگران نباش عزیزم

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
2706