2733
2739
یا خدا منم استرس گرفتم برات تو موفق میشی🙋 نتیجه هرچی شد بیا بهمون بگو

باشه برام دعا کنید نمرم خوب بشه

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی سری از بچه ها تو قاب ماشین حساب، یا پشت کارت ورود به جلسه، کف کفش، روی ساق پا ، جیب مخفی تو جامدادی، اینا رو دیدم نوشته بودن، سعی کن زیاد به مراقب نگاه نکنی. اونی که میخواد تقلب کنه معمولا خودشو با نگاه کردن لو میده. 

2731
باشه برام دعا کنید نمرم خوب بشه

خانومای که فردا امتحان دارین موفق باشین خودمم موفق باشم هممون موفق باشیم چه اوشونی که با هندزفری میرسه سر جلسه چه منی که با مقنعه جذابم میرم  

اوتاکو=»انیمه واچر،مانگا ریدر،کاس پلیر(تا حدودی)،گیمر - کی پاپر=»بلینک،آرمی،اکسوال(و مابقی سولویست ها)
اررررره. شدید. ولی چی کنم اگه تقلبو نمیگرفتم حقوق منم حلال نبود.

آخه مراقب داریم تا مراقب

تو دبیرستان یه معلم داشتیم خیلی کاریزما داشت و فوق العاده تیز بود ، همیشه میگفت اگه می تونید یه جوری تقلب کنید ک من نفهمم حلالتون باشه 😂😂😂 هیچ کس جرات نمی کرد کاری کنه 

2738
نمیتونم رشتمو بگم ولی رشته سختیه.بگو روشتو

ببین اگه دسترسی به اینترنت داری و میتونی موبایلتو با خودت ببری و درس هم جوری هست که کسی بتونه از تو کتاب سوالا رو پیدا بکنه باید این کار رو بکنی.

با اون فرد هماهنگ میکنی که راس ساعت اینترنت روشن و آماده باشه.به محض اینکه ورقه رو دادن زود که هنوز مراقبا دارن ورقه میدن از روی ورقه سوالا عکس بگیر و واسه اون فرد بفرست.جوابا رو که پیدا کرد زنگ بزنه به تو و تو هندزفری برات شمرده شمرده بخونه و تو بنویس هماهنگ کن که اگه یهو با سرعت خوند و نرسیدی تک سرفه کنی و از این جور هماهنگی ها.فقط حتما گوشیت رو رو یه تک زنگ آروم یا ویبره بزار و از هندزفری تماسو وصل کن.بهتره تو دو مرحله بهت زنگ بزنه تا تابلو نشی و اگه مشکلی پیش اومد حدداقل مقداری از سوالا رو بتونی جواب بدی.

من یه درسمو اینجوری پاس کردم با هماهنگی خواهرم.درسی که 70 درصد کلاس موندن و بقیه هم با 10-11 قبول شدن.من نمره اول 17 گرفتم  

امروز روز منه    
آخه مراقب داریم تا مراقب ما یه معلم داشتیم خیلی کاریزما داشت و فوق العاده تیز بود ، همیشه میگفت اگه ...

دقیقا همچین طرز فکری دارم. اگه میتونن تقلب کنن ولی وقتی نمیتونن و ضایع بازی در میارن و نگیری، اون موقع بعدش به ریشم میخندن که یارو نفهمید. 

اوه اوه .آره دیگه.جلسه ی امتحان غیر قابل پیش بینیه 

واقعا همه رو غافل گیر کرد 

من که اصلا قصد تقلب نداشتم چیزی هم همراهم نبود به شدت استرس گرفته بودم و اعصابم بهم ریخت از کاراش

ی سری از بچه ها تو قاب ماشین حساب، یا پشت کارت ورود به جلسه، کف کفش، روی ساق پا ، جیب مخفی تو جامداد ...

یه بار یه درس عمومی آسون داشتیم و من خیلی خوب بلد بودم. مراقب هم مسئول آموزشمون اومد که جزو بی شعور ترین آدمای روزگار بود.من کرم ریزیم گل کرد و وانمود میکردم که تقلب دارم یا دارم کاری میکنم.هی اومد وایستاد پیشم برگه هامو بلند کرد گفت جیباتو بیار بیرون و .... اخرش از حرصش گفت بسه دیگه پاشو برو  

منم تقریبا همه رو نوشته بودم. با آرامش تمام پاشدم خسته نباشید گفتم و اومدم بیرون  

امروز روز منه    
نفرین آمون بر تو. جزء دانشجوهای حرص درآر بودی. 😂😂

آخه خیلی خیلی اذیت میکرد.یه کاری که کاملا درست و قانونی بود رو میگفت نمیشه.میرفتی میگفتی بابا طبق آیین نامه میشه مجبور میشد قبول میکرد .همش کرم میریخت.روز قصاص بود قصاص.خیلی هم بی ادب و بی فرهنگ بود

امروز روز منه    
2706