2737
2739
آخه خیلی خیلی اذیت میکرد.یه کاری که کاملا درست و قانونی بود رو میگفت نمیشه.میرفتی میگفتی بابا طبق آی ...

من خودم کارشناس رشته بودم ولی مدیرم فوق العاده ادم خوب و مهربونی بود. گاهی وقتا به خاطر دانشجوها میدیدم که از بالا توبیخ میشد. ما عادت داشتیم ی دانشجو دیر میکرد زنگ میزدیم که نکنه خواب مونده باشه و غیبت بخوره. ی بار به یکی زنگ زدیم ، دانشجوئه گفت چرا از خواب بیدارم کردین. دیگه قانون شد از اون به بعد زنگ نزنیم ولز باز ما دلمون میسوخت یواشکی زنگ میزدیم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم کارشناس رشته بودم ولی مدیرم فوق العاده ادم خوب و مهربونی بود. گاهی وقتا به خاطر دانشجوها مید ...

ما یه استاد داشتیم بنده خدا خیلی خیلی آدم خوبی بود.یه بار من پیشش بودم یه دختره اومد گریه کرد و گفت اگه این درسو پاس نشه دیگه نمیتونه بیاد دانشگاه و از این حرفا.استادمون هم دلش سوخت و الکی گفت یه مقاله بیار و 10 شو داد.دختره بی چشم و رو رفته بود گفته بود پول گرفت و نمره داد.با این که همه اون استاد رو میشناختیم و میدونستیم دروغه ولی استادمون خیلی ناراحت شد و گفت حتی0.01 هم نمیدم از این به بعد. هر چند دلش نمیومد و با دانشجوها را میومد

امروز روز منه    

یه بار سر امتحان عمومی که تستی هم بود داشتم با دوستم که جلوی من نشسته بود سولارو دونه دونه چک میکردیم.یه حاج آقایی بود از مسئولین آموزش اومد کنار گوشم گفت خوش میگذره؟ من چون میدونستم کاری نمیکنه و فقط میخواد ما رو کنترل کنه خندم گرفته بود و به زور داشتم کنترل میکردم.دوتایی مونو بلند کرد برد تو یه کلاس که خیلی جلوی دید نباشیم.    

امروز روز منه    
2731
یه بار سر امتحان عمومی که تستی هم بود داشتم با دوستم که جلوی من نشسته بود سولارو دونه دونه چک میکردی ...

کلا قانون ما تو آموزش این بود یه بار با چشم و ابرو خلاصه ی طریقی که ضایع نباشه تذکر بدیم اگه تکرار کرد بگیریم ولی باز حق داشت ادامه امتحان رو بده.

کلا قانون ما تو آموزش این بود یه بار با چشم و ابرو خلاصه ی طریقی که ضایع نباشه تذکر بدیم اگه تکرار ک ...

مراقبای ما بعضی هاشون میبخشین وحشی بودن عملا. انگار قتل کرده بودیم اگر احیانا چیزی میدیدن.ولی بعضیا دفعه اول به قول شما با چشم و ابرو  یا آروم کنار گوش طرف تذکر میدادن که تکرار نکنه.یه آقایی بود اگه اون میومد کل سالن رحم الله میشدن از ترس و حتی اگر نمیخواستن تقلب هم بکنن باز میترسیدن

امروز روز منه    
استارتر بهش فکر کردی؟ میشه؟ اوضا اکی هست واسه این کار؟

واااای لعنتی تو خیلییییی دل داری سرجلسه عکس میگیری لز روبرگه حقیقتا بررررگام😲😲😲😲خیییلی ریسکیه این کار

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
واااای لعنتی تو خیلییییی دل داری سرجلسه عکس میگیری لز روبرگه حقیقتا بررررگام😲😲😲😲خیییلی ریسکیه ای ...

دیگه بعد17-18 سال درس خوندن و امتحان ومراقب دیدن آدم یاد میگیره.

تازه یه بار هم به خود مراقب که اصلا نمیشناختمش گفتم برگه یکی رو بده من از روش بنویسم.اونم یه کم ناز کرد بعد قبول کرد.  

امروز روز منه    
2740