2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین خاطره بازی

| مشاهده متن کامل بحث + 137 بازدید | 29 پست

دو کبوتر وقتی ک دل میبندن عاشقونه ..ساده و پاک و بی بهونه

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
من ترانه های گروه بلو...انریکووووو😞خصوصا ترانه هیرو

وای انریکه 

رینگ مای بل رینگ مای بل😁زنگ موبایلم بود ترم اول دانشگاه خخخ

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش کی میشد رو ابرا همدم ستاره ها شم تو تک سوار عاشق من پری قصه ها شم😍

امروز بلند بلند اینو میخوندم🤣

کاربر قدیمم 🎼یاس گل🌸بعدازمدتها  وتلاش های زیاد دوباره برگشتم...😍امیدوارم که دیگه این دفعه منو لغو کاربری نکنن..منم قول میدم دختر خوبی باشم😘

انشرلی .بچهای کوه الپ .پینوکیو .دعای سمات تو عصرای جمعه .پفک مینو.اهنگ قالیچه حضرت سلیمان منو ببر به اسمان ایران از اون بالا نگاش کنم محبوبمو صداش کنم غطبه دلا شادش کنم از قفس ازادش کنم 😀

2731
وای انریکه  رینگ مای بل رینگ مای بل😁زنگ موبایلم بود ترم اول دانشگاه خخخ

هیس

کاربر قدیمم 🎼یاس گل🌸بعدازمدتها  وتلاش های زیاد دوباره برگشتم...😍امیدوارم که دیگه این دفعه منو لغو کاربری نکنن..منم قول میدم دختر خوبی باشم😘
امروز بلند بلند اینو میخوندم🤣

عاشقش بودم رو یه کلیپ از فیلمای شاهرخ خان بود رو سی دی هرروز میزاشتم این سی دی رو

میشه برای سلامتی مامانم یه صلوات بفرستین؟!خدا مامان های مهربونتون رو حفظ کنه
وای انریکه  رینگ مای بل رینگ مای بل😁زنگ موبایلم بود ترم اول دانشگاه خخخ

سی یو سی می😍

2740

دلم گرفته ای هم نفس پرم شکست تواین قفس

چقد گریه کردم سر این فیلم  سام ونرگس

دلم گرفته ای هم نفس پرم شکست تواین قفس چقد گریه کردم سر این فیلم  سام ونرگس

من این فیلم داغونم کردا اصن بهم ریختم واقعن راست میگن ک بچه ها تو روحیشون تاثیر میذاره هر فیلمی نبینن  

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
من این فیلم داغونم کردا اصن بهم ریختم واقعن راست میگن ک بچه ها تو روحیشون تاثیر میذاره هر فیلمی نبین ...

دقیقا زمان ما هرچی فیلم گریه دار بود درست میکردن ..یا بچه ایی گم شده بود ویا مادر بچه گم شده بود...دزدان عروسکها که نگو خیر سرشون برا بچه ها فیلم درست کردم..تا الان که فیلمشو میبینم..خصوصا این گنجو که میگه اهای اهای ننه من گشنمه..کل بدنم میلرزه ازترس

دقیقا زمان ما هرچی فیلم گریه دار بود درست میکردن ..یا بچه ایی گم شده بود ویا مادر بچه گم شده بود...د ...

اره بابا فیلم هندیا یادته همش میومدن بچه ها رو میبردن بچه میفهمید مامان باباش یکی دیگن کلی گریه میکرد  من همیشه فک میکردم مامان بابام یکی دیگس قراره بیان منو ببرن

یا همش قطار تو فیلم هندیا میخورد بهم

یا تو فیلما همش تصادف و فراموشی بود 

مثلن به یه نفر از شخصیت فیلم وابسته میشدم بعد اون میمرد من بهم میریختم 

الان کلن ضربه هایی ک میخورم بخار اشتباهمه ک اون فیلمارو دیدم

اره بابا فیلم هندیا یادته همش میومدن بچه ها رو میبردن بچه میفهمید مامان باباش یکی دیگن کلی گریه میکر ...

عزیزم😞

2706