2737
2734
عنوان

مشهدی های عزیز محله ی اقدسیه چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 22 پست
چند متری مدنظرتون هست؟ 

حدود ۱۰۰ متر

چون سه نفر هستن 

منم برم خونه شون میشیم۶ نفر

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شنیدم تو اقدسیه بیوه زیاد زندگی میکنه...شهرک بیوه ها شنیدم بهش میگفتن خخخ

ممنون که اینو گفتی مامانم گاهی میخواد تنها توش باشه اینجوری باشه نمیشه خودش بره

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2728

الان میگم روی محله هایی که گفتید کار کنه شاید یه جای بهتر گیر آورد

ببین عزیزم من در مورد منطقه الهیه یعنی کلا اونطرف میثاق چیزای جالبی نشنیدم مثلا میگن خونه تیمی هست یا اکثر خانمهایی که همسر دوم هستن اونجا خونه دارن. اگرچه که بعضی مناطقش مثل اوایل الهیه میگن خوبه ولی من خودم نمیپسندم اونجارو واسه زندگی ضمن اینکه از شهر هم دور هست. 

مشهدیای عزیز حالا که جمع اتون جمع لطفا خواهشا مدیونید برید حرم منو دعا نکنید استارتر قبل اینکه بری اقدسیه از شهر دور بشی منو هم رفتی حرم دعا کن 😘😘😘😘😘😘

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
تا مصلی بره بعدش یکبارهبره قلعه ساختمون

من گفتم مصلی .کلا محدوده مصلی منظورم بود .چمن .کارمندان . 

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2738