2703
2553

جایی جز اینجا بلد نیستم سوال بپرسم

واسه خرید خونه میخوام واسه بستگانم 

از نظر آرومی و فرهنگ

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی شهر محله ی خوبی که تازه ساز باش معرفی کنید

توی این محله ی اقدسیه ساکن هستن؟

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2720

محله خوب امیریه است تو الهیه .تو بقیه نقاط شهر سرافرازان خوبه .کوهسنگی.کوثر.هاشمیه .بلوار فردوسی .فرامرز عباسی.احمد اباد .اینا همه خوبن

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
2714
احمد اباد کوهسنگی و..خیلی خوبن و البته فوقالعاده گرون

همون دیگه بودجه شون به این محله ها نمیرسه

عزیزم میخوای بخری؟ چقدر میخوای هزینه کنی؟ 

خودم نمیخوام خانواده م میخوان بخرن

۵۰۰ تا ۶۰۰ میتونن

خودم نمیخوام خانواده م میخوان بخرن ۵۰۰ تا ۶۰۰ میتونن

مصلی هم خوبه .

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2706