2752
2734
عنوان

كسي ميدونه ترشح قهوه اي دليلش چيه؟؟ كمك

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 58 پست
مهمترین علایم زخم دهانه رحم هس مخصوصا که میگی قهوه ای که صددردصد عفونتم گرفته

ببخشيد بخاطر رابطه داشتن دهانه رحم زخم ميشه؟؟ اره حند مدت پيش ديدم بعد رابطه ميسوزه و يكمي از رحمم انگار زخم شده بود خون ذره ذره اومد ، يعني عفونت كرده؟؟ من ٦ ماه ازدواج كردم تجربه ندارم، ميشه راهنماييم كني كه چيكار كنم؟؟؟ علت زخم شدن دهانه رحم چيه؟ بخدا نميدونم بلد نيستم

شما خوب شدی؟

اره نترس اسمش زخمه خیلی خطرناک نیست درصورتی بده که عفونت کنه حتما باید پیگیری کنی با دارو خوب نشی فریز کن اینجوری عفونتتم خوب نمیشه من چهار ماه دارو خوردم اخر ماه پنجم فریز شدم کاملا خوبم هرماهم چک میشن

وزن اولیه 60😭وزن فعلی 64/500💜قد165🌹وزن هدف65 الی 70💖💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شایدم لک قبل از پریودی هست اگه عفونت قرص بخور

يعني دكتر نرم؟؟ من اولين باره اينحوري شدم 

نميدونم چرا اينجوري شدم 

ميشه راهنماييم كني

قرص چي بخورم چجور؟؟

ببخشيد بخاطر رابطه داشتن دهانه رحم زخم ميشه؟؟ اره حند مدت پيش ديدم بعد رابطه ميسوزه و يكمي از رحمم ا ...

عزیزم تاپیکتو ذخیره کردم الان به همسرم شام بدم میام ریپلی میکنم بهت توصیح میدم

وزن اولیه 60😭وزن فعلی 64/500💜قد165🌹وزن هدف65 الی 70💖💖
2731
اره نترس اسمش زخمه خیلی خطرناک نیست درصورتی بده که عفونت کنه حتما باید پیگیری کنی با دارو خوب نشی فر ...

من‌ یه دوره دارو داد تموم شد فردا قراره دوباره برم ببینم خوب شدم یا نه ماد بود با کپسول داکسی همچین چیزی درست یادم نیس فریز کردن چطوریع درد داره؟

يعني دكتر نرم؟؟ من اولين باره اينحوري شدم  نميدونم چرا اينجوري شدم  ميشه راهنماييم كني ...

والله سرخودم نمیشه چیزی خورد صبر کن ببین پریود میشی یانه اگه نشدی یا عفونته با خونریزی دهانه رحم ولی عفونت یه کم بو میده ببین کدومه اگه عفونت بود قرص ازیترومایسین و مترونیدازول مال عفونته

والله سرخودم نمیشه چیزی خورد صبر کن ببین پریود میشی یانه اگه نشدی یا عفونته با خونریزی دهانه رحم ولی ...

خب ميگم كه دو هفته پيش پريود شدم 

سه روز بعد پريودي ي ذره خون اومد

الان يك هفته ازش گذشته ميبينم ترشح قهوه اي رنگ دارم 

بنظرم خونريزي دهانه رحمه

چون بعضي وقتها بعد رابطه احساس ميكنم كه زخم شده ميسوزه 

كمكم كن الان چيكار كنم 

2706