2733
2734
عنوان

كسي ميدونه ترشح قهوه اي دليلش چيه؟؟ كمك

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 58 پست
اره متوجه شدم  مرسي از لطفتون من واقعيتش خواهر ندارم خواهر شوهرامم مجردن و اينكه كلا نميگم ب ...

نگران نباش بلاخره هرچیت باشه باید یه دکتر زنان بری مشخص بشه ماها فقط چیزای خودمون میدونیمو میگیم بهت الان یه دوست گفت از کیستم میشه من نمیدونستم و احتمال دادم زخم داشته باشی باید بری دکتر عزیز تا مشخص بشه حاذا هرسوالی داری بپرس کمکت کنم

وزن اولیه 60😭وزن فعلی 64/500💜قد165🌹وزن هدف65 الی 70💖💖
من همونی ام که قرار شد بیام کمت کنم

من دو ماه پيش خيلي خارش داشتم و كلافه بودم 

با ژل خودمو ميشستم و شرت ازاد ميپوشيدم تا اينكه كم كم از بين رفت

و كلا هم خودم و شوهرم بهداشت رو رعايت ميكنيم

تا اينكه اين سري پريود شدم 

بعد اينكه تموم شدم ٣ روز بعدش سكس داشتيم و ٣ ٤ ساعت بعدش ديدم ي خرده خون اومده و تموم شد خون بووود 

تا اينكه يك هفته ميگذره الان خوني نيست 

ترشح قهوه اي رنگه شايدم كمرنگ تر 

از عصر تا حالا داره مياد

نميدونم علتش چيه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای جدی؟؟؟

اره از زایملن سختم بوده متوجه نشدم مونده سر یه سال عین دیوونه ها یه معاینه و چک نرفتم ار با درد رفتم کلی سونو اینا گفتن همه چیت سالمه معاینه شدم اینو گفت کلی دارو های قوی و کرم استفاده کردم چون زخمم کهنه بود عفونتو خشک نمیکرد اخر شستشو داد کلی دارو خوردم یکم عفونتم کم شد تا زخمو فریز کرد الانم هرماه چک میشم

2728
نگران نباش بلاخره هرچیت باشه باید یه دکتر زنان بری مشخص بشه ماها فقط چیزای خودمون میدونیمو میگیم بهت ...

مرسي عزيزمم

همين بود سوالم 

بنظرتون اگر تا فردا ادامه داشت برم دكتر؟؟؟

يا اينكه كلا پيگيرش باشم؟؟

تشت پاپسمير درد داره؟؟

من دو ماه پيش خيلي خارش داشتم و كلافه بودم  با ژل خودمو ميشستم و شرت ازاد ميپوشيدم تا اينكه كم ...

به نظرم زخمه متم اینجوری بودم البته دردم داشتم بره من یکسال بوده عفونی شده بازم نمید نستم اخرا درد داشتم .دلیل که از سک س های مکرر عفونت های مکرر یا زایمان و دوران پریودی سخت ممکنه به وجود بیاد گاهاا از بین رفتن سخت بکارت باعث میشه و خیلی از خانمای متاهل این مشگلو دارن اگه عفونت داشتی قبلا ممکنه باعث زخم ریز شده باسه اگه زود اقدام کنی با دارو خوب میشی

مرسي عزيزمم همين بود سوالم  بنظرتون اگر تا فردا ادامه داشت برم دكتر؟؟؟ يا اينكه كلا پيگيرش ب ...

اره حتما برو خانوما باید حتما زود زود چک بشن برو سالم بمون تازه ازدواج کردی از الان خودتو بیمار و مشگل دار نکن حتماا برو دکتر زخم بود که چه خوب زود بفهمی یا نه دلیل دیگم داشت بلاخره درمان داره دیگه.نه منکه درد نداشتم پاپ سخت نیست اگه ریلکس باشی سر دو دیقه تمومه

2740
ممنون عزيزم حالا پيگيرش ميشم مرسي مهربووون

خواهشمیکنم عزیزم تو سایت جمع شدیم که به هم کمک کنیم.مخصوصا وقتی برام پیش اومده دوس دارم به دیگران کمک کنم.همسرم میگه بیا بخوابیم میگم صبر کن به یکی قول دادم برم بهش یه چیزی بگم😂