2733
2739
عنوان

بیاین براتون دعا کنم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 182 پست
چشم😘😘

مرسی عزیزم😍😍😍😍

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی زحمت دعا کن کارام درس شه ،ابروم نره 

مرسی❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

به بعضیام باس گفت اینقدر روزها زود میگذره کهنفهمیدیم تو کی واس ما آدم شدی!😏
2731
2738

دوست مهربون

اگه وقت کردی برای حاجت دلم منم دعا کن

راستش خیلی وقته درگیر یه مساله ای هستم خیلی هم دعا کردم...اصلا نشدنی نیست ولی نمیدونم چرا خدا هنوز نظر لطف نکرده که البته بصلاحمه حتما

اگه تونستی یه دعا برام بکن بزودی روابطم حسنه بشه با ....

@گلبهی_25      @malake_yazdahom      @وانابوال      ...

باور کنید با شکوه تر از این خانم باشکوه کسی نیس همیشه منو شرمنده میکنه. الهی خیر ببینی که صدام کردی به نیت حاجترواییت سوره قدر با کوثر میخونم. استاتر عزیز اگر زحمتی نیس هر چه خودت صلاح میدونی برام بخون. منم هر چی که به دلم افتاد برای شما میخونم. التماس دعا دارم. 

عزیزم برای قلب ناآروم منم دعا کن😭😭😭

آموختم که خداعشق است و عشق تنها  خداست، آموختم که وقتی ناامید میشوم، خدابا تمام عظمتش عاشقانه انتظار میکشد تا دوباره به رحمتش امیدوار شوم؛ آموختم اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم خدابرایم بهترینش را در نظر گرفته است. خدایا من در کلبه ی حقیرانه ی خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری... من چون تویی دارم و تو چون خود نداری...                                                   یارا در آن سوی پل تنهایی تنها تورا دارم💖 ای محرم اسرار برایت بارها گریستم و تو شادی را با قاصدک ها برایم فرستادی💖  " آرزو کردم " و تو نیازم را برآورده کردی 💖   خدایا ای الرحمن الراحمین، ای معبود، ای هستی بخش، ای آگاه به اسرار قلوب...تو خود واقفی بر اعمال و رفتارو کردارو نیات ما...تو خود میدانی در دلهای ما چه میگذرد ( که آلوده به هوس شده یا غرق در حسی پاک و بی آلایش از جنس خودت ) ای معبود من، ای پناه بخش قلب های بی پناه...می سپارم به خودت آنچه را که برآن واقفی و آگاهی مطلق داری...پناه قلب بی پناه بی آلایشم باش...         
2706