2733
2734
عنوان

جای من بودی سقط میکردی؟؟؟؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4711 بازدید | 105 پست
انشالله که از این به بعدم نبینی...ولی همه مثله شما نبودن که سیط کردن.بار اوله میشنوم کسی از سقط عمدی ...

بله . زیاد سخت میگیرین . بعد سقط چون عذاب وجدان میگیرن بهضیا هراتفاقی دیگ میفته میگن بخاطر سقطه خدا فلان کرد .مشکلات ومصیبت براهمه هست . 

اگـ مطمعن بود ک نگ داره هیچوقت وهیچوقت تاپیک نمیزد ونظر نمیپرسید

منم خودم ناخواسته باردارشدم شوکه شدم و درمورد بارداری ناخواسته و سقط تاپیک زدم...خب وقتی آدم تو شوکه بارداری ناخواستس نمیفهمه چیکارکنه.تو دوراهی قرار میگیره...ولی خب ایشون مشکلش فقط روحیه هست از لحاظ روحی امادگی نداره...انشالله خدا کمکش کنه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله . زیاد سخت میگیرین . بعد سقط چون عذاب وجدان میگیرن بهضیا هراتفاقی دیگ میفته میگن بخاطر سقطه خدا ...

من مادرم ماما هست..میگفت خیلیا اومدن پیشم برای سقط ولی کمکشون نکردم...رفتن پیش کسی دیگه سقط کردن ...از اطرافیان بودن..شاید باورت نشه..ولی مادرم میگفت خیلیاشون دیگه باردارنشدن..خیلیاشون افسردگی شدید گرفتن..کیستای زیادی تو بدنشون ایجاد شده و....

ببین سقط جنین گناه کبیرس و عواقب دنیایی و آخرتی داره بعضیا تو این دنیا عواقبشو میبینن بعضیا تو آخرت

2731
منم خودم ناخواسته باردارشدم شوکه شدم و درمورد بارداری ناخواسته و سقط تاپیک زدم...خب وقتی آدم تو شوکه ...

ممنونم دوستم

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.

اصلا این اشتباهو نکن.اون.بچته.مبخوای بکشیش؟ناشکری نکن.ب این فکر کن اون بچه جز خدا هیچ یاوری نداره از ظلم کردن ب کسی ک جز خدا رو نداره بترس...اگه ی وقت زبونم لال. سقط کردیو خدا بچه اولتم ازت گرفت و دیگه بهت بچه نداد چیکار میکنی....من خودم دوتا پشت سرهمی دارمِ.23سالمم هست.خودم خیلی اذیت شدم.ولی سعی کردم ارامش دوتابچه هامو حفظکن.ازت خکاهش میکنم بچتو نکش

2738
ای کاش بی بی من امروز + میشد 

عزیزم حامله شدی؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

وای توروخدا سقط نکن خیلی پشیمون میشی بعدشم درسته ک اوایل اذیتی ولی یکم بزرگتر بشن درست میشه دوتا هم ک باشن خیییلی بهترازاینه ک بچه تنها باشه چون خیلی وابسته مادرش میشه

چرا سقط کنی بیار بده ب من😁😁😁😁😁بزرگ شد مال خودت

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣
2706