2410
2553
عنوان

جای من بودی سقط میکردی؟؟؟؟+عکس

4694 بازدید | 105 پست

خانما دخترم ۸ماه و ۲۰ روزشهههه 

امروز فهمیدم باردارم 

اصلا از لحاظ روحی اماده نیستم 

دخترم خیلی اذییت بود 

سنم کمه 

۲۳ سالمه 

چیکار کنم😭😭😭😭😭😭😭

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ب دنیا بیار باهم بزرگ میشن

من پارسال سقط کردم یکی ب دلیل این ک هنوز نامزدم و ی دلیل دیگع این ک نمیدونسم بازدارم عمل جراحی داشتم بیهوشم کزدم ترسیدم بچه مشکل پیدا کرده باشه ب شدت پشیمونم و عذاب وجدان دارم و همین ک ازون روز ب بعد رنگ خوشی ندیدم

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2720
2714

استارتر الان میریزن سرت ک چرا جلوگیری درس حسابی نداشتی!!!خانوما لطفا درک کنین.استارترم نمیخواسته بارداربشه.جلوگیریشم سفت و سخت بوده کاریه ک شده لطفا نصیحت بیجا نکنین

حالاکه شده،سقط نکن،نگهش دار،،فاصله سنی بچه های من2سال و2ماهه

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........

سقط گناه عزیزم گرفتن جون یه ادم باید مراقبت میکردی 

کشتن بچه راه حل نی خدایی که بهت بچه داده خودش هواتو داره

دوستم توعقد خواست جدا شه فهمید باردار سقط کرد و پشیمون شد چرا بچه اش و سقط کرد

حالا تو که جای خود داری 

یه صلوات میفرسیدبختم بازشه؟💔💝

میدونی عزیزم خیلی سخته شیر به شیر زن داداش من بعد بچه اولش دوتا دیگه شیر به شیر شد خیلی اذیت شد ولی خب خدا صبرو حوصلتو زیاد میکنه.... شما از اولش باید مواظب میبودی الان کار از کار گذشته سعی کن قبولش کنی ...بنظرم اصلا فکر سقطو از سرت بیرون کن کاریه که شده خدا بهت داده ناشکری نکن و به این فکر کن که باهم بزرگ میشن و راحت میشی ولی دفعه بعدیو مواظب باش

2706